3 aplikácie, s ktorými začnete cvičiť prakticky ihneď

Chcete začať cvičiť? Či už to chcete robiť pre ten pocit po cvičení alebo kvôli postave, ktorú môžete vďaka pravidelnému cvičeniu získať, v každom prípade budete mať problém začať. Vôbec sa vyhrabať z postele a obliecť sa do športového oblečenia. Nie ste výnimkou, takto to má naozaj nejeden človek. Preto je dobré mať po ruke parťákov, s ktorými pôjde cvičenie ako po masle. nimi môže byť napríklad aplikácia, ktorá vás bude do cvičenia doslova motivovať. Takže, aké aplikácie na cvičenie stiahnuť do svojho mobilného telefónu?

Nike Training Club

Jednou z najvyužívanejších aplikácií na cvičenie je bezpochyby Nike Training Club. Táto bezplatná appka zahŕňa mnoho cvičebných setov, vďaka ktorým nebude cvičenie nikdy stereotypné. Naopak, bude naopak zábavou a každý deň sa budete tešiť na nový a nový cvičebný set.

Aplikácia je vhodná ako pre začínajúcich, tak pre pokročilých cvičencov, pretože umožňuje vybrať si z rôznych náročností aj dĺžky cvičenia. V jeden deň môžete investovať iba päť minút do cvičenia, inokedy pokojne pol hodinu alebo hodinu. Je to skrátka na vás. Aplikácia vás bude nielen motivovať, ale vďaka ponúkaným inštruktážnym videám vás aj navedie k správnemu vykonávaniu jednotlivých cvikov.

Fitify

Druhou aplikáciou na cvičenie, ktorou sa oplatí mať stiahnutú v mobilnom telefóne je Fitify. Ide o aplikáciu rýdzo v slovenčine, ktorá vám ihneď na začiatku ponúkne možnosť stanoviť si svoj cieľ. Chcete schudnúť, spevniť alebo nabrať svalovú hmotu? To všetko vám ponúkne a podľa toho stanoví cvičebný plán (alebo ho aspoň navrhne).

V aplikácii sa nachádza cez tisíc najrôznejších cvičení. Na svoje si prídu ako tí, ktorí chcú pri cvičení používať činky alebo iné náčinie, tak tí, ktorí uprednostňujú cvičenie so svojou vlastnou váhou.

Adidas Training by Runstatic

Pokiaľ nie ste fanúšikmi spoločnosti Nike, ale skôr vás to tiahne k spoločnosti Adidas, máme pre vás dobrú správu – aj táto firma si nachystala aplikáciu na cvičenie, do ktorej môžete zaznamenávať rôzne podoby športovej aktivity. Hovoríme o Adidas Training by Runstatic, ktorá ponúka cvičenia ako na chudnutie, tak naberanie svalov alebo na zlepšenie kondície.

Môže sa Vám ešte páčiť...