3 typy mikín, ktoré teraz nesmiete chýbať

Teplé dni už sú nenávratne preč, preto by sme mali počítať s tým, že je potrebné obnoviť šatník. Mali by ste sa rozhodnúť pre obnovenie svojho šatníka a nakúpenie nových vecí, ktoré sa spájajú so zimným obdobím. Predsa len tohtoročné chladnejšie dni priniesli do obchodov s oblečením nové doplnky, ktoré nám doslova vyrazia dych z tela. Oplatí sa teraz kúpiť svetre, ale samozrejme ak nie sú svetre pre vás, kúpte si niečo iné, pohodlnejšieho – minú svoje úspory za mikiny, ktorých je dnes všade habadej! Takéto mikiny vás dostanú a my vám poradíme tri typy, za ktoré sa skrátka oplatí utrácať.

Existuje len málo kúsku, pre ktoré by ste mali zhrešiť. Samozrejme sú to aktuálne svetre, ktoré vedú na trhu s oblečením, ale ak ste milovníkom hlavne pohodlnejšieho oblečenia, potom by ste sa mali prikloniť k obľúbeným mikinám, ktoré sa dnes kombinujú s tým najviac elegantným, čo v šatníku máte. Poďme si teraz spomenúť tri typy mikín, ktoré musíte jednoznačne mať!

• krátke mikiny

Pokiaľ máte peknú postavu a nebojíte sa ju ukázať, potom by ste si mali kúpiť kratšie mikinu, ktorá siaha tesne k obličkám. Pod ňou majte samozrejme počas zimy nejaký nátelník, pretože inak umrzne. Tento typ mikiny je obľúbený hlavne u teenagerov a najviac druhov nájdete v oddelení Divided v obchodoch značky H & M.

• dlhé mikiny

Veľmi často sa teraz stretnete taky s dlhými mikinami, ktoré sú až pod zadok. Sú veľmi príjemné a hlavne sú pre chladnejšie dni úplne ideálne, pretože nám predsa len chráni naše orgány. Veľkou ponuku nájdeme v obchodoch Pull & Beer alebo v iných športovejších predajniach podobných značiek.

• mikina s rozšírenými rukávmi

Veľmi zaujímavé sú tiež aj mikiny s rozšírenými rukávmi, ktoré nájdete v obchodoch značky H & M. Tieto mikiny sú absolútne fenomenálne, to sa musí nechať. Sú stopercentne pohodlné a kombinovať ich môžete aj k elegantnejším veciam.

Môže sa Vám ešte páčiť...