5 tipov na štýlový outfit

5tipov stylovy outfit

Snáď každá žena sníva o dokonalej univerzálnej kabelke, ktorú môže ráno pochytiť a vyraziť von bez premýšľania, či sa jej práve táto hodí k oblečeniu, či sa do nej všetko zmestí a pritom ešte vyzerá elegantne. Bohužiaľ ale väčšina z nás neovláda zmršť ovácie kúzlo, ktoré by z dáždnika, diára, peňaženky, hromady papierov, učenie, oblečenie do fitka a možno aj notebooku urobilo skladné pierko.

Navyše nás nepreberné množstvo farieb, tvarov a vzorov kabeliek nenecháva pri každom nákupe na pochybách, že len jedna jednoducho nestačí. Potom ale ráno nastáva boj, ktorú zvoliť, aby sa k outfitu hodila čo najlepšie.

1. Jednotný štyl – zásadou číslo jedna je jednotný štýl. Zamyslite sa, čo si budete brať na seba. Je to skôr elegantné, trendy, alebo športové? Je váš outfit pestrý, alebo vzorovaný? Potom by aj kabelka mala byť rovnakého razenia.
2. Farby – nie je nutné mať kabelku podobné farby ako oblečenie, mali by spolu ale ladiť. Ak sa chystáte vyraziť v neutrálnych farbách ako je potrebné hnedá, šedá alebo béžová, skúste ich doplniť kabelkou v jasnejších farbách, ktorá outfit decentne a rafinovane rozžiari a naopak. Farebné šialenstvo upokojí jednoduchá kabelka v krémových farbách alebo v hnedej.
3. Vzory – miešanie rôznych vzorov je vždy tak trochu rizikom. Pokiaľ máte ale oblečenie bez vzorov, rozhodne zvoľte kabelku vzorovanú. Prúžky, kocky alebo káry urobia model zaujímavejším. Ak predsa len chcete kombinovať vzory, dbajte na to, aby sa vo všetkých objavovala aspoň jedna rovnaká farba.
4. Veľkosť – pozor na veľkosť kabelky, tá musí tiež ladiť s vašim štýlom. Chcete vyzerať šik a elegantne? Potom nechajte laptop a ďalšie závažia doma a vyrazte s menšou kabelkou „naľahko“. Športovejší štýl naopak dáva priestor objemnejším kúskom.
5. Postava – kabelku prispôsobte svojej postave. Kabelky cez rameno by mali končiť pri tej časti trupu, ktorú by ste chcela vyzdvihnúť. Ak máte široké boky, kabelka by mala končiť v páse a naopak. Nevýrazný pas najlepšie zamaskujete kabelkami s dlhým popruhom.

Môže sa Vám ešte páčiť...