Aká aplikácia vám pomôže preložiť konverzáciu do 38 jazykov?

V poslednej dobe sa kladie pomerne dôraz na to, či vieme alebo nevieme cudzím jazykom. Angličtina je v dnešnej dobe takmer nutnosťou, napriek tomu veľa ľudí nevie, ako sa povedia základné frázy. Navyše v čase dovoleniek sa nám niekedy môže šiknout pomoc pri preklade. Stiahnite si preto túto aplikáciu, ktorá vám pomôže preložiť konverzáciu až do tridsiatich ôsmich jazykov a v reálnom čase.

V súčasnej dobe máme k dispozícii niekoľko aplikácií, ktoré nám pomáhajú uľahčiť náš život. Môžeme si stiahnuť aplikáciu na čistenie zubov alebo napríklad takú, ktorá nám prezradí, ktoré vajíčko máme použiť skôr ako iné. Avšak o takej aplikáciu, ktorá by nám preložila hovorenú konverzáciu takmer do všetkých jazykov, o tej sme si mohli nechať len zdať.

Teda až dodnes. Rakúska spoločnosti iTranslate prišla totiž s novinkou. Táto spoločnosť vyrobila už pred ôsmimi jednu z popredných aplikácií, ktorá prekladá akékoľvek vety do deväťdesiatich jazykov. Dnes už má táto aplikácia mimochodom cez šesťdesiat miliónov stiahnutí a stále tieto stiahnutie nemajú svoj koniec. Mesačne je využívaná zhruba piatimi miliónmi užívateľmi, čo je rozhodne niečo, čím sa môže chváliť. Pred nejakou dobou však prišla s tým, že vypustí do sveta iTranslate Converse.

V čom je táto aplikácia iná?

Táto aplikácia je iná hlavne v tom, že vďaka nej môžeme preložiť akúkoľvek hovorenú konverzáciu. Teda my budeme rozprávať, aplikácia za nás všetko preloží. Rakúska spoločnosť navyše sľubuje, že by táto aplikácia mala hovorenú konverzáciu preložiť až do tridsiatich ôsmich jazykov, čo rozhodne nie je málo!

Navyše sa ukazuje, že táto aplikácia preloží hovorenú konverzáciu v reálnom čase, čo znamená, že by ste na preklad nemali čakať týždne. Spoločnosť totiž vie, že ak budete potrebovať preložiť hovorenú konverzáciu, tak potom hneď, nie až za niekoľko dní

Medzi tridsiatich ôsmich jazykmi je aj Čeština alebo nie?

Aplikácia myslí aj na Českú republiku, respektíve na zahraničných turistov, ktorí sa do Česka vydávajú. V ponuke prekladaných jazykov sa samozrejme ukáže aj Čeština a tiež aj slovenský. Navyše aplikácie sľubuje preklad s vysokou presnosťou, preto by sme sa mali vyhnúť nezrovnalostiam a nedorozumenia si.

Môže sa Vám ešte páčiť...