Aká je pätica najlepších vozidiel značky Porsche?

Auto by malo byť podľa predstáv jeho majiteľa. Pre rodinné typy je teda skvelé, že sa môžu poobzeraťpo veľkých autách s väčšími kufre, ktoré sú trošku širšie, a to kvôli autosedačkám. Iste ocenia sedem miest miesto klasických piatich, pretože ak niekde povezú aj svojich rodičov, určite ocenia miesta navyše. Pokiaľ si auto kupuje podnikateľ, tak sa spolieha predovšetkým na anonymitu, teda čierna sklá sú podmienkou. Dobré je aj to, keby bolo auto celkom tiché, aby podnikateľ nebol rušený pri dôležitom hovore. 

Samozrejme existuje aj taká skupina ľudí, ktorá miluje autá, ktoré majú znejúce motory. Teda každé naštartovanie ide počuť, ale budete počuť aj brzdenie. Skrátka jazda je jeden veľký zážitok. A práve o týchto zážitkoch sú športové autá, predovšetkým značky Porsche. Táto automobilka si teraz pripravila zoznam piatich najlepšie znejúcich áut, a to rozhodne musíte vidieť! 

Automobilka je preslávená tým, že vie perfektne vyladiť zvuk motorov svojich áut. V rebríčku sa stretneme nielen s novinkami, ale aj so staršími modelmi, pretože Porsche tvoria tie najlepšie rýchle autá už niekoľko rokov. Pri športových áut by sa malo riadne dbať na to, aby každý zvuk šiel dobre počuť (ako už bolo povedané). Porsche túto podmienku spĺňa stopercentne, preto sa nie je čomu diviť, keď sa práve táto automobilka zaradila k tým najlepším. 

Medzi ich top vozy, ktoré najlepšie znejú, patrí jednoznačne model 550 Spyder, ktorý má pod kapotou úžasných sto desať koní. Ďalej sa do pätice vozov radí 911 GT3 RS a 918 Spyder. Posledné dve miesta obsadili modely Carrera, a to Carrera GT a 911 Carrera RS 2,7. 

Ak vás zaujíma, ako každý automobil znie, na internete si vyhľadajte video, ktoré si samotné Porsche pripravilo. Nezabudnite si zapnúť zvuk, bude to totiž nárez! Samozrejme si vypnite všetky iné zvuky, ktoré by vás počas tohto pôžitku mohli rušiť. 

Môže sa Vám ešte páčiť...