Na aké automobilovej novinky sa môžeme tešiť?

Automobilový svet je každým rokom iný. Automobilky sa totiž poriadne robí, pretože si chcú udržať svoju pozíciu na trhu. V súčasnej dobe pribúda automobiliek, ktoré chcú uchvátiť svet svojimi fenomenálnymi automobily, ktoré sú do detailov prepracované. Ak sa o svet automobilov zaujímate, potom by ste určite dokázali spočítať či vymenovať, koľko či aké konkrétne automobilovej novinky nás tento rok čakajú, aké automobilové novinky boli ohlásené na tento rok. Keď mu nie ste takým znalcom automobilového sveta, potom vám to samozrejme prezradíme.

Tento rok je veľmi pestrý, čo sa týka automobilovej stránky. Nejedna automobilka hlási prírastky do svojej ponuky a do svojich stajní, nejedna novinka ohromí milovníka automobilov aj toho, kto si vo vozidlách zrovna nemá záľubu.

Ak by sme mali spomenúť novinky, ktoré sa už svetu ukázali, spomenuli by sme automobil mladoboleslavskej automobilky Škoda Auto, ktorá dnes už patrí pod krídla koncernu Volkswagen. Táto automobilka sa tento rok získala nejedného človeka svojím kompaktným hatchbackom Scala, ktorú ste mohli vidieť u nejedného influencera na sociálnych sieťach.

Viac noviniek chystá Audi

Automobilky spadajúce do koncernu Volkswagen sa tento rok naozaj činí. Novinku nepřededla len mladoboleslavská automobilka, ale aj automobilka Audi, ktorá do koncernu Volkswagen tiež patrí. Audi tento rok predvedie hneď niekoľko svojich noviniek, a to konkrétne napríklad elektrický e-tron Sportback. U VW má byť tým najväčším lákadlom ôsmej generácie Golfu. Novinkou na trhu bude okrem iného aj Arteon Shooting brake alebo športové SUV T-Roc R. Tiež sa svetu ukáže aj model Neo, čo je elektromobil, ktorý má odštartovať novú éru elektrifikácie automobilovej značky Audi.

Novinky chystá tiež BMW

Pozadu nezostáva ani automobilka BMW, ktorá tiež označuje tento rok za rok veľmi pestrý. Svetu sa má ukázať nová rada 1, okrem toho tiež rada 3 Touring alebo nás čakajú nové modely v podobe modelov CLA, GLB alebo GLE-Coupé.

Môže sa Vám ešte páčiť...