Aké kabáty tohtoročnú zimu naozaj vedú?

Zima je v plnom prúde. Vo vzduchu cítime nepríjemné mrazíky, teploty padajú nižšie a nižšie, už dosahujú až mínus dvadsiatich stupňov (ak nie horšie). Tento rok sa skrátka zimné obdobie vyviedlo so všetkým. To je dobrá správa predovšetkým pre deti, ktoré si stopercentne užívajú zimných radovánok ako je koulování, sánkovanie, bobovanie alebo stavanie snehuliaka či iglu. Radi sú hlavne aj milovníci športov, ktoré si konečne (po toľkých rokoch nie moc dobré zimy) môžu užiť to správne lyžovania. Na svoje si prídu aj tí, čo milujú bežky, snowboard alebo korčuľovanie. 

Najväčším dilemou ale nie je to, kam sa pôjde cez víkend, ale aký kabát zvoliť, aby bol „in“, ale zároveň tiež dostatočne teplý. To je najväčším problémom najmä u žien. Aký štýl si teda zvoliť? Poďme začať od tretej pozície. 

  1. miesto: Kabát s klopy 

Tento typ kabátu je síce krásny, ale už nejakú dobu padá nadol na nižšie pozície rebríčka módnych trendov. Veľkou obľúbenosť zaznamenal na jeseň, sa zimou už sa práve veľmi nespája. Ak však nenájdete iný, neurobíte zas tak veľkú chybu ani s týmto. Ku čižmám vyzerá stále dobre. Zvážiť by sa mala len kombinácia klop s teniskami. 

  1. miesto:Kožuchy 

Opäť dôkaz, že sa stále vracia trendy z minulosti. Kožuchy sú totiž opäť v kurze. Samozrejme nie tie pravé, ale umelé môžete zakúpiť snáď v každom obchode s oblečením. Ku čižmám je naozaj skvostný. Ani s lodičkami sa nezmýlíte, ak ho vytiahnete na veľkolepý ples. 

  1. miesto:Hnedé kabáty 

Jednoznačnou odpoveďou pri rozhodovaní, aký kabát si kúpiť, sú hnedé kabáty. Táto farba naozaj dominuje a je najlepšou voľbou. Skvelé sú prevažne typy s rovným strihom. Doladiť ho môžete akýmikoľvek hodinkami či šálom. Fantasticky vyzerá aj s klobúkom. Čo sa týka obuvi, netreba dlho rozmýšľať – obujte si to prvé, čo uvidíte. Kabátu totiž pristane ako čižmy, tak lodičky aj tenisky! 

Môže sa Vám ešte páčiť...