Aké kúsky si na jar kupujú štýlovo sa obliekajúca Francúzky?

Jar si doslova žiada obmenu šatníka. Keď si niektoré kúsky vytriedite, pamätajte na to, že ich treba inými kúskami nahradiť. V prípade, že si nie ste istí tým, aké kúsky by mali byť nahradené, vyraďte predovšetkým to, čo minimálne rok nenosíte alebo čo sa vám skrátka nepáči alebo čo vám nepadne. A v doplňovaní šatníka sa inšpirujte Francúzkami, ktoré sú po štýlovej stránke nedostižné.

O Francúzkach sa hovorí, že ich štýl nepozná hraníc. Sú veľmi často označované za najkrajšie ženy celého sveta. Nie je to však len vďaka ich neprekonateľnému štýlu, ale tiež je to preto, že si veria a že vedia samy o sebe, že sú krásne. Toto zdravé sebavedomie je to najlepšie, čo žena môže nosiť.

Pokiaľ chcete doplniť svoj šatník o kúsky, ktoré si do jarného šatníka kupujú práve štýlovo sa obliekajúce Francúzky, prinášame vám zoznam týchto trendov.

Pletený kardigan

Aj keď sa Francúzsko pýši pomerne pekným počasím, rovnako žiadna Francúzka nechýba vo svojom šatníku pletený kardigan. Kardigany sú od doby, keď vošli do módy, hitom. Dá sa dokonca povedať, že sa stali nestarnúcim kúskom, ktorý si ženy skrátka zamilujú ako pre eleganciu, tak aj pre neprekonateľnú pohodlnosť. Francúzky nosia kardigany pomerne rady, čím viac retro vyzerá, tým lepšie.

Biele džínsy

Žiadna Francúzka vo svojom šatníku nechýba biele džínsy. Je to doslova základ šatníka. Väčšina Francúzok má biele džínsy rovného strihu, v niektorých šatníkoch sa však nájdu aj džínsy strihané do mrkváčov. Biele džínsy sa perfektne kombinujú, žiadna žena sa ich nemusí báť. Sedí pekne s akoukoľvek farbou.

Satén

V každom šatníku Francúzky by ste našli niečo saténové. Aj keď je satén veľmi kĺzavý materiál, rovnako je dnes nadmieru štýlový, a tak sa nesmie postrádať. V posledných rokoch sa satén objavuje predovšetkým na voľných topoch na úzkych ramienkach, ale vyrába sa z neho aj sukne.

Môže sa Vám ešte páčiť...