Aké oblečenie voliť, keď chceme vyzerať štíhlejšie?

Ste zatiaľ na hone za svoju krajšie postavou? Túžite po krásnej postave, ale chcete, aby ste vyzerali štíhlejšie, aj keď výsledky ešte nejdú tak úplne vidieť? Než prídu výsledky z vášho každodenného cvičenia, mali by ste si kúpiť také oblečenie, ktoré vás bude opticky zoštíhľovať. V prípade, že neviete, aké konkrétne oblečenie voliť, poradíme vám. 

Základné kúzlo úspechu spočíva v správnej veľkosti. Nebudete vyzerať lepšie, ak sa napcháte do džínsov, ktoré sú o dve čísla menšie, a ani do mikiny, ktorá na vás vyzerá ako vrece zemiakov. Správna veľkosť je jednou z variantov, ako vyzerať štíhlejšie a lepšie, pretože oblečenie vám perfektne sadne. V prípade, že ste v obchode, kde sa musíte rozhodovať medzi dvoma veľkosťami, radšej voľte tu väčšia než menšie. Ale samozrejme ideálne je veľkosť tá, ktorú naozaj nosíte. 

Poukážte na svoje prednosti 

Všeobecne platí, že ak si vezmete nejaký výrazný prvok, ľudia sa na neho budú pozerať. A keď už sa budú pozerať tam, nebudú sa cielene pozerať na časti tela, za ktoré sa hanbíte, a toho môžete skvele využiť. Príklad: ste pyšná na svoje brucho a vrch tela, ale vaše nohy sa Vám nepáči, tak si vezmete výraznú farebnú blúzku, nejakú krásnu kabelku, čierne rifle a tenisky. Podobne môžete taktizovať aj s doplnkami, pretože dlhý náhrdelník opticky predlžuje krk, malý pásik posadený vyššie vám opticky zúžia pas a podobne. 

Sťahovacia spodná bielizeň 

Každá žena by mala nosiť pohodlné spodné prádlo. Čo ale tak urobiť z pohodlného aj užitočné a kúpiť si body, ktoré opticky stiahne bruško a zadok? Je to skvelý pomocník, ak si potrebujete vziať šaty alebo sukňu. Sťahovacia spodná bielizeň rozhodne stojí za vyskúšanie. 

Džínsové nohavice „jegginy“ 

Jedna veľká kapitola, snáď najuniverzálnejší kúsok na svete. Dokáže krásne vytvarovať nohy a zadok podľa toho, aký zvolíte strih. Využite benefitov týchto nohavíc a bežte do nich! V páse sú na gumu, a tak so nemusíte báť, že by vás v páse tiahlami. 

Môže sa Vám ešte páčiť...