Aké sú novinky od Peugeotu?

Každý muž žije svetom automobilov. Sleduje najaktuálnejšie trendy a novinky v tejto oblasti. Rovnako ako ženy je schopný minúť svoje našetrené peniaze za jeden jediný vozeň. Páni síce nadávajú ženám, že minú všetku svoju výplatu, ale oni ju zase našetria a utratia za oveľa menej kusov, a síce za púhy jeden automobil. Ženy si aspoň obstarajú celú skriňu. 

Každý rok je pre mužov veľmi výnimočný, pretože vždy zo začiatku roka budú predstavené najnovšie kúsky z rôznych automobiliek, ktoré dobíja nastávajúce rok. Budú predstavení so všetkými vymoženosťami a inováciami a od chvíle, kedy model auta muži zbadá, stanú sa ich sny. A od tej chvíle začína ich šetrenie. 

Správny chlap má svojich favoritov vo svete automobilov. U mnoho mužov vedie jednoznačne automobilka značky Peugeot a verte tomu, alebo nie aj tu sa dočkáte noviniek v nadchádzajúcom roku. V tomto roku sa v Ženeve predstaví vo svojej elektronickej verzii. Konkrétne sa bude jednať o model Partner Tepee. Na trhu ho ale očakávajte až prvý jesenný mesiac, teda v septembri. Jedno nabitie by ale malo vydržať až sto sedemdesiat kilometrov. 

Veľké rodiny si u tohto modelu prídem na svoje. Má totiž päť samostatných sedadiel, ktoré môžete kedykoľvek úplne vybrať, aby vznikla rovná podlaha, ktorú budete môcť využiť napríklad pri sťahovaní alebo pri samostatných dovoleniek bez detí. Objem batožinového priestoru so všetkými piatimi osobami činí zhruba trinásť set litrov. Ak sa rozhodnete ísť bez sedačiek, vlezie sa do kufra až tri tisíc litrov batožiny. 

Na batériu je poskytovaná záruka, a to na neuveriteľných osem rokov alebo stotisíc kilometrov. Na elektronickej hnacie ústrojenstvo je záruka päť rokov či päťdesiat tisíc kilometrov. Vždy sa jedná o to, čo nastane skôr – tak to ale skrátka chodí všade. Čo sa týka servisného intervalu, ten je stanovený po prvom roku každé dva roky alebo po najazdení štyridsiatich tisíc kilometrov. 

Môže sa Vám ešte páčiť...