Aké sú obľúbené náplne do Pulze?

Už niekoľko rokov sa na trhu objavujú najrôznejšie alternatívy k tradičným tabakovým výrobkom. Odborníci cez adiktológiu a výrobcovia týchto produktov predpokladajú, že práve zariadenia na zahrievanie tabaku a ďalšie alternatívy počas dvadsiatich rokov začnú trhu dominovať. Avšak stále sa najväčšej obľube tešia práve klasické výrobky. Najčastejšie im holdujú ľudia starší ako 55 rokov, ktorí novým technológiám neveria a sú oddaní klasickým produktom, a to aj napriek tomu, že majú mnoho záporných vlastností, medzi ktoré s istotou patria:

  • silný zápach,
  • obmedzovanie okolia, ktoré sa stáva pasívnymi konzumentmi,
  • páchnuce ohorky,
  • popol všade okolo,
  • zažltnuté zuby a nechty.

Pulze ako užívateľsky prívetivý produkt

Nové technológie však tieto záporné vlastnosti stierajú a predstavujú v mnohom viac užívateľsky prívetivé produkty. Najčastejšie sa jedná o zariadenie na zahrievanie tabaku, elektronickej cigarety či vaporizéry. Okrem iného sa jedná aj o šetrnejší variant k zdraviu. Napríklad zariadenie na zahrievanie tabak iba nahrieva, a na rozdiel od tradičných produktov nedochádza ku klasickému horeniu, pri ktorom vznikajú toxické látky.

Spestriť si pôžitok

Ďalšou vecou, ​​ktorú si používatelia pochvaľujú pri používaní zariadenia na zahrievanie tabaku, medzi ktoré novo patrí aj produkt Pulze renomovanej značky Imperial Brands, je intenzívna chuť tabaku. Zároveň vyzdvihujú aj možnosť výberu z najrôznejších príchutí, ktoré ich zvyk spestria. Zariadenie Pulze ponúka päť druhov náplní, medzi ktoré patria napríklad aj príchute mentol či mäta. Možnosť výberu príchutí pri klasických tabakových výrobkoch obmedzila v roku 2016 Európska tabaková smernica.

Lacnejší produkt s peknou krabičkou

Alternatívne výrobky tiež prinášajú výhodu, ktorá ušetrí peňaženkám. Dvadsať náplní stojí sto korún a žiadne veľké zdražovanie sa nechystá. Avšak cena bežných tabakových výrobkov sa často blíži až k 130 korunám. Navyše sú náplne v krásnej a skladnej krabičke, ktorá vo vrecku ani v kabelke nezaberie prakticky žiadne miesto. Navyše používatelia určite ocenia decentné varovanie od ministerstva zdravotníctva namiesto drastických záberov na krabičkách klasickej varianty.

Môže sa Vám ešte páčiť...