Aké sú trendy vo svete bývania pre tento rok?

Rozhodli ste sa tento rok po rokoch konečne investovať do zbrusu novej kuchyne? Chcete si ju po niekoľkých desiatkach rokov konečne zhotoviť celkom novú? V takom prípade by ste sa mali zaujímať o aktuálne trendy vo svete bývania, aby ste si zaobstarali kuchyňu naozaj moderné, nadčasovú, štýlovú, aby ste sa s ňou mohli chváliť široko ďaleko. Aby ste však nemuseli zdĺhavo pátrať v časopisoch o bývaní po tom, aké trendy to sú, prezradíme vám, čo je tento rok trendy.

Trendy sa každým rokom nemení len vo svete módy, ale aj vo svete bývania. Zamerajme sa konkrétne na spomínané kuchyne a na to, do čoho investovať, ak nechcete šliapnuť vedľa.

Zemské tóny hrajú prím

Ak by sme mali spomenúť niečo, čo je naozaj nadmieru štýlové v kuchyniach, spomenuli by sme zemskej tóny. Matka príroda je v posledných rokoch v móde, a tak sa jej nebráňte. Stavte preto nielen v kúpeľniach alebo spálňach, ale aj v kuchyniach na drevo, kov a taky a listy, čo sú základné prvky prírody. Nebojte sa ani tónov krajiny, farby, ako je hnedá, zelená alebo béžová, sú samozrejme povolené.

Pri zariaďovaní modernej kuchyne sa však zároveň zamerajte na budovanie úplne prirodzeného vzhľadu. V takýchto interiéroch sa vám razom vytvorí aj zenovej prostredie vhodné pre odpočinok.

Zelené prvky rovná sa živé rastliny

Ako už bolo spomenuté, staviť by sa malo predovšetkým na tú prírodnú stránku. Doplňte tak aj kuchyňu zelenými prvkami, ako sú živé kvety. Nemusíte vsádzať rovno na vysokej a košaté izbové rastliny, stačí, keď to skúsite s bylinkami, ktoré pri varení naviac využijete a ktoré dodajú jedlám naozajstný šmrnc.

Okrem týchto zelených prvkov sa nebojte do kuchýň pridať aj tapety alebo obrazy, na ktorých budú zelené prvky vynikať. Dokonca sa nemusíte báť ani zelené výmaľby, ktorá síce nie je pre kuchyne typická, ale to nevadí.

Môže sa Vám ešte páčiť...