Aké sukne v lete „pofrčia“?

Každé leto sa môžeme tešiť na unikátne trendy, ktoré mieria na pulty obchodov. Mnohí ľudia si hovoria, že horúce trendy kupovať nebudú, pretože ich šatník praská vo švíkoch. Nákupný maniačka však vedia, že každým rokom prichádza do módy niečo celkom iné a že to, čo sa nosilo vlani, sa už tento rok nenosia (teda len na pár výnimiek). Aby ste tento rok oslnila, si treba kúpiť predovšetkým sukne, ktorých v lete nie je nikdy dosť. Otázkou je, aké sukne budú tento rok v lete in. 

Ako sme spomenuli, módne trendy sa menia ako na bežiacom páse. Každé ročné obdobie prináša úplne iné trendy, ktoré nesmú chýbať žiadna žena vo svojom šatníku. Ak sa radíte k ženám, ktoré síce chodia radi nakupovať, ale väčšinou nevie, čo si vlastne kúpiť, aby sa obliekli štýlovo, poradíme vám. 

Midi sukne sú späť 

Možno ste postrehli, že sa do módy vrátil retro štýl. Retro štýl je dnes veľmi obľúbený, čomu sa nemôžeme čudovať. Keďže je retro štýl obsiahnutý v mnohých zaujímavých filmových snímkach, ženy sa inšpirujú svojimi ženskými idoly. Napríklad spomínate si na midi sukne, ktoré sú rozšírené od pása dole? Jedná sa o sukne, ktoré sa dnes nosí vo veľkom množstve. Kúpiť si ich môžete v mnohých farbách, ale aj v mnohých vzoroch. Populárne sú najmä kvietkované midi sukne, ale Nepohrdnite ani jednofarebnými modelmi. Midi sukne sú dlhé po kolená a majú väčšinou sukne, čo ocení každá praktická žena. 

Sukne sa cvoky sú stále in 

K ďalším retro kúskom možno priradiť aj sukne so cvoky, ktoré sa dostali do módy paradoxne počas zimy. Počas zimy sme ich však vynosili minimálne, preto je pochopiteľné, že sa preniesli až do samotného leta. V súčasnej dobe sú populárne najmä sukne sa cvokmi v denimové prevedení. Ak budete rozmýšľať medzi klasickým modrým denimom a bielym denimom, siahnite po tom bielom. A keď bude zapínanie sa cvoky vpredu, máte vybrané a zároveň aj vyhraté! 

Môže sa Vám ešte páčiť...