Aké tenisky si zaobstarať na jar?

Onedlho začne obmena nášho botníku a typicky zimné topánky nahradí typicky jarné topánky. Ak ste sa do obmeny botníku pustili už teraz a čižmy ste schovali opäť na december, možno sa pýtate, do akých konkrétnych topánok investovať. Predsa len nie sú tenisky ako tenisky. Tenisky sú neoddeliteľnou súčasťou jari, sú to topánky, na ktoré sme sa tešili celú dlhú zimu, a tak sa práve na ne sústreďte pri nákupe nových jarných topánok do vášho jarného botníku. Otázkou je, aké konkrétne tenisky by ste nemali postrádať. 

Ako už bolo spomenuté, na tenisky sme sa tešili celú dlhú zimu. Tenisky ako také sú obľúbenou obuvou nejedného z nás. Ľudia za ne utráca majland, najradšej majú limitovanej edície, pretože u nich sú si istí tým, že je len tak niekto mať nebude. Ak chcete byť medzi prvými, ktorí budú mať moderné jarné tenisky populárny najmä tento rok, zamierte čo najrýchlejšie do obchodov s obuvou. A kúpte si nižšie spomínané kúsky. 

otcove topánky 

Určite vám nemusíme predstavovať aktuálne moderné tenisky označujúce sa za „otcove topánky“. Sú to veľké, masívne tenisky, ktoré sú robustné a naozaj neprehliadnuteľné. Podobajú sa tým, ktoré sa nosili v sedemdesiatych rokoch. Možno je vaši rodičia majú ešte v skriniach, než teda zamierite do obchodov s obuvou, mrknite sa do ich zbierky, treba objavíte hotové unikáty, za ktoré by ste teraz dali aj vyše tisíc korún. 

Klasické plátené tenisky 

Látkové čiže plátené tenisky sú opäť aj tento rok na jar nepostrádateľné. Vezmite si ich ale vtedy, keď bude vonku sucho, inak vám pekne natečie do topánok. Medzi najpopulárnejšie tenisky v tomto štýle patria tie značky Converse, ktoré sú na trhu už viac ako sto rokov. Rad z nás má tieto topánky vo svojej zbierke, pokiaľ však k týmto ľuďom nepatríte, svoju zbierku si o ne rozšírte. Alebo si zbierku topánok môžete rozšíriť o ich lacnejšie napodobeniny, ktorých je teraz na trhu viac než dosť. 

Roztečenej Adidas tenisky 

Adidas Deerupt runner – to je celý názov takzvaných rozteklých tenisiek, ktoré vyzerajú väčšie, než v skutočnosti sú práve vďaka samotnému vzhľadu. Vyzerajú trochu roztečenej, sú však veľmi pohodlné a aj keď sa do nich nezamilujú na prvý pohľad, zamilujete sa do nich na pohľad druhý. 

Môže sa Vám ešte páčiť...