Ako si správne vybrať perfektné športové legíny

Na trhu existuje mnoho rôznych modelov „legín“, ale ako si vybrať tie, ktoré lichotia vašej postave av ktorých budete nielen skvele vyzerať, ale ešte lepšie sa v nich cítiť? Poradíme vám! Predsa len hovoríme o nenahraditeľnom spoločníkovi, bez ktorého neurobíme ani jeden cvik. Vie sa dokonale prispôsobiť a nezaväzí nám pri pohybe.

Legíny podľa tvaru postavy a druhu športu

Legíny sú ultra pohodlné a pre mnohých sa stali najčastejšie nosený kúsok šatníka – a to nielen na šport. Okrem toho, že sa jedná o odev, ktorý je synonymom pohodlia, legíny sú tiež schopné sa dokonale prispôsobiť každej siluete. Z toho dôvodu je dôležité vybrať si správne tie funkčné legíny, s ktorými sa okrem pocitu pohodlia tiež páčite sami sebe, a ktoré sú navyše vhodné na vami vybraný šport.

Za týmto účelom vám prinášame niekoľko cenných rád na uľahčenie hľadania perfektných legín presne pre vás.

Vysoký pás

Legíny s vysokým pásom sú ideálne na zakrytie tuku nahromadeného v spodnej časti brucha, k tomu skvele tvarujú oblasť zadku a stehien. Navyše si k nim bez váhania môžete obliecť športovú podprsenku ako top a nestarať sa, či máte alebo nemáte výstavné brucho.

Hodí sa tak ideálne ženám, ktoré sú majiteľkami figúry v tvare jabĺčka.

S potlačou áno alebo nie?

Koľkokrát ste už v obchode po legínach s farebnou potlačou siahli? Avšak keď ste si ich obliekli, uvedomili sme si, že nevyzeráme tak dobre, ako sme očakávali. Zlý vizuálny dojem mnohokrát súvisí s tvarom a typom potlače as vizuálnym objemom, ktorý dáva vašim nohám.

Ale pozor, to neznamená, že už si na seba nikdy nesmiete zobrať farebné vzorované legíny. Naša rada je zvoliť si tvary, ktoré vašim nohám lichotia, ako sú tenké zvislé línie a vzory smerujúce k vnútornej strane stehien. Naopak vzory smerujúce od vnútornej strany stehien von pridávajú na objeme.

Môže sa Vám ešte páčiť...