S akou bomber bundou urobíte najlepší dojem?

Jeseň je čím ďalej sychravější a chladnejšie. To nás bohužiaľ privádza k tomu, že by sme si mali kúpiť stále teplejšie oblečenie. Na scénu už dávno prišli kabáty a bundy, ktoré nás majú pred chladom ochrániť. Najviac sa kupujú kabáty, ale to je skôr zimný tovar, na ktorý je predsa len ešte chvíľku čas. Navyše vďaka kabátom si tak neužijete skvelé jesenné bundy, ktorých sú dnes plné obchody.

Jeden kúsok je štýlovejšie než druhý. V poslednej dobe sa v obchodoch stretnete s jesennými parkami, ktoré sú rôznych farieb. Parky však nájdete aj v podobe sak, teda neváhajte a kúpte si aj túto ľahšiu variantu, ktorá sa však schová pod tú teplú parku. Bomber sú ďalšie nedostatkový tovar. Niet sa čomu diviť, veď práve tieto bundy sú populárnejšie a populárnejšie. Neustále prechádza rôznymi spracovaniami a sú stále krajšie a štýlovejší. V akom prevedení vedú teraz?

Keď bomber, tak pod zadok

Keďže si výrobcovia bomber uvedomili, že bombery v krátkej podobe sú skôr lepšie na jar či na chladnejšie letné dni, rozhodli sa trochu zapracovať na dĺžke týchto búnd. Rozhodli sa pre dlhšiu variantu, ktorá sa naozaj uchytila. Nebolo to teda zlé rozhodnutie a môžu si návrhári určite poklepať na rameno.

Bomber pod zadok sú práve tie najštýlovejšie, ktoré si môžete kúpiť počas tohtoročnej jesene. Keďže sú dlhšie, nepotiahne vám na chrbát a vy sa tak vyhnete prechladnutia. Jedinou nevýhodou je to, že si k nim musíte kúpiť aj neobľúbené šály. Bomber sú totiž známe tým, že vysoký golier práve nemajú.

Chrbát plná nášiviek!

Nebojte sa tých nášivkových prevedení! Rozhodujte sa pre nich! Nášivky sú aktuálne hit, ktorý vás rozhodne neomrzí, ani keby ste silou mocou chceli. Pod pojmom nášivky si väčšina ľudí vybaví gýčovité samolepky, ale už dávno takým typom odzvonilo. Na bomber nájdete len tie štýlové verzie nášiviek.

Môže sa Vám ešte páčiť...