Aktuálne trendy medzi džínsovými bundami

Predovšetkým v móde je zvykom, že sa trendy recyklujú. Tento rok ovláda celý módny svet retro štýl. Vracia sa oblečenie a doplnky osemdesiatych a deväťdesiatych rokov, takže ľudia, ktorí niektoré svoje kúsky nevyhodili, je teraz hrabú zo dna skrine von a pýši sa štýlovým oblečením. 

Symbolom boli predovšetkým zvonové nohavice, batikované tričká a hlavne džínsové bundy, ktoré sa v súčasnosti tešia najväčšej obľube. Pulty obchodov sú ich plné a zákazníci môžu vyberať z niekoľkých farieb, dĺžok a potlačí. 

Kvety, kvety a zase kvety 

Džínsové bundy s kvetinami na chrbte patrí síce medzi tie najdrahšie, ale zároveň medzi najpopulárnejšie. Snáď neexistuje obchod, ktorý by takéto bundy nepredával, takže vám možno potrvá, než si nájdete tú, ktorú si naozaj zamilujete. 

Ich najväčšou výhodou je to, že idú doladiť úplne ku všetkému, či už k obyčajnému tričku a nohaviciam, tak ku krásnym letným šatám alebo upnutým sukniam, ktoré zvýraznia ženské krivky. Ako kvetované potlače výrobcovia volia ruže, vlčie maky alebo pivonky. Ak máte aspoň trochu romantickú dušu a chcete byť in, taká bunda vám v šatníku nesmie chýbať. Hľadať ich môžete napríklad v obchodoch Levis, H & M, Stradivarius, Bershka, New Yorker a ďalšie. 

Obleč sa do bielej 

Do kurzu sa vracia tiež biela džínsovina. V obchodoch si môžete všimnúť, že sa často predávajú nielen džínsové bundy, ale aj biele džínsové nohavice či kraťasy. Môžete sa tak zladiť celá do bieleho a pridať farebné doplnky či topánky. Je v tom však menšie nevýhoda, pretože na bielom pôjde vidieť sebemenší flek a každá špina. Dávajte si preto pozor, o čo sa opierate a kam si sadáte. 

Môže sa Vám ešte páčiť...