Akú obuv v botníku nesmiete postrádať?

Ženy sú úplní blázni do módy a do nakupovania. Nie je sa čomu diviť, keď v nákupných centrách trávia naozaj požehnane času. Veď také nakupovanie je mnohokrát antistresové. Ak ženy majú zlý deň v práci, neexistuje lepší liek ako nakupovanie. Osvieženie šatníka s novým kúskom je vždy tak šťastná udalosť! Prečo to navyše neskúsiť napríklad aj s botníkom. Veď topánok nie je nikdy dosť a niekedy ich máme naozaj málo. Radšej by sme sa mali zamyslieť nad topánkami, nie nad šatami, ktorých máme hromadu. Aj topánky robia look a keď budeme postrádať presne tie, ktoré sa nám k looku hodia najviac, čo si potom počneme? Rýchlo v žabkách asi do obchodu nepoletíme. Preto by sme mali dbať na to, ktoré topánky máme a nemáme šatník. Pár základných kúskov tam určite mať musíte.

1. Tenisky, botasky – pohodlie nielen pre bežné nosenie, ale aj pre šport

Tenisky na bežné nosenie sú klasikou, ktorú v šatníku rozhodne musíme mať. Musíme sa zamerať na štýlové pohodlie. Mnoho tenisiek navyše môžeme následne využiť aj na beh, pretože napríklad aj obľúbené kúsky od značky Nike sú multifunkčné. Väčšina má štýlovo vyvýšenú podrážku, a tak sa v nich budete cítiť ako v bavlnke, aj keď nebudete práve utekať triatlon.

2. Elegancia v lodičkách

Samozrejme lodičky sú nutnosťou, ktorú v šatníku musí mať každá žena, aj keď sa jedná o taký kúsok, ktorý nám mnohokrát pri dlhom nosení spôsobuje bolesť. Lenže elegancia je niekedy naozaj potrebná, napríklad keď ideme na pohovor alebo na veľkú slávnostnú večeru pri nejakej veľkej udalosti. Navyše teraz zoženieme určite aj pohodlnejšie varianty lodičiek, a tak to, že lodičky sú synonymom bolesti – to už naozaj neplatí.

3. Zimné aj letné kúsky nesmieme postrádať

Na zimu rozhodne čižmy, na leto sandálky a žabky – to sú kúsky, ktoré postrádať v našom botníku rozhodne nesmieme. Bez nich by sme sa v danom období nezaobišli. V teniskách sa nemôže nosiť vo vysokom snehu, rovnako ako celé leto nemôžete tráviť na vysokých často nepohodlných teniskách.

Môže sa Vám ešte páčiť...