S akými slip-ony tento rok zažiarite?

Topánky sú neoddeliteľnou súčasťou nášho outfitu. Ak nemáte topánky, nemôžete vyjsť von, logicky. Každým rokom sa do módy dostáva úplne iná obuv, tento rok budete žiariť predovšetkým v nestarnúcich slip-onoch. Slip-ony iste moc dobre poznáte. Táto obuv je v móde už nejaký ten piatok – zhruba dva roky – a napriek tomu z módy nechce vyjsť. Je to len dobre, nemusíte si aspoň rok čo rok kupovať novú obuv, ktorú budete nosiť celú jarnú a letnú sezónu. Otázkou však je, akými slip-ony tento rok máte osviežiť svoju zbierku? 

V súčasnej dobe sú slip-ony skutočne populárne. Nemôžeme sa tomu čudovať, táto obuv nielen, že pekne vyzerá, ale tiež je veľmi pohodlná. Je to taká vkusná teniska, ktorá nemá žiadne šnúrky, ktoré by sa počas nosenia nepríjemne zašpinili. 

Slip-ony dnes kúpite na každom rohu. Keďže už je tu teplé počasie, pomaly sa nimi začínajú plniť obchody. Otázkou je, po akých slip-onoch by ste mali siahnuť ako prvý? 

Máte kovovo sfarbené slip-ony? 

Už vlani sme mohli zaregistrovať obrovské množstvo kovovo sfarbených vecí. V súčasnej dobe sú kovovo sfarbené veci stále populárne a stále in, preto je majte vo svojom šatníku. Ak kovovo sfarbené prvky nezdobí váš šatník, treba s tým niečo urobiť. 

Keďže sa blíži leto, čo keby ste siahli po kovovo sfarbených slip-onoch, ktoré sú dokonale priedušné, teda v nich nezapáchajú nohy? Najlepšie urobíte, ak si ich kúpite strieborné, ale Nepohrdnite ani dych vyrážajúcimi medenými slip-ony. 

Biele sú nadčasovo elegantný 

Aj keď v móde platí, že nadčasovo elegantná je čierna farba, pri slip-onov je to inak. Tu platí, že nadčasovo elegantný je krásna biela farbička, ktorá sa dá skombinovať skutočne so všetkým. Keďže je tento rok populárne predovšetkým biely denim, je načase si zaobstarať aj biele slip-ony, ktoré k bielemu denimu nádherne pasujú. 

Už máte taky svojej vyvolenej slip-ony v botníku? 

Môže sa Vám ešte páčiť...