Aplikácie, ktoré ako profík na sociálne siete potrebujete

Spravovať sociálne siete je jedna vec, ale robiť to naozaj dobre je vec druhá. Aby ste sa mohli zaradiť medzi profesionálmi v odbore, mali by ste využívať niekoľko mobilných aplikácií, ktoré vám so sieťami pomôžu. Lenže ponuka týchto aplikácií rapídne predčí všetky predstavy, preto sa ponúka otázka, ktoré z nich sa naozaj oplatí stiahnuť do telefónu?

Asan pre riadenie projektov

Keď sa práca na vás navalia viacero, je dobré ju mať pod kontrolou. Aby ste jednotlivé projekty skutočne odšoféroval, oplatí sa stiahnuť si aplikáciu menom Asan, ktorá je skvelým nástrojom pre projektový manažment. Vďaka aplikácii sa viacero tímov môže podieľať na jednom projekte. Všetko sledujete z jedného miesta, vidíte celú dokumentáciu aj deadline.

Z praxe by sme nástroj prirovnali napríklad Basecamp alebo Trelly. Funguje to na podobnom spôsobe.

Buffer pre plánovanie príspevkov

Ak nie ste spokojní s klasickým plánovačom príspevkov, ktorý ponúka Facebook, nástroj Buffer vás jednoznačne ohromí. Jeho hlavnou prednosťou je, že rozozná, kedy je na publikovanie príspevkov tá najvhodnejšia doba, a to na základe historických dát, ktoré dokáže vyhodnotiť. Sám tiež dokáže rozpoznať, aké príspevky boli vôbec najsledovanejšie a na ne upne svoju pozronost.

Canva pre tvorbu grafiky

Jednou z najužitočnejších aplikácií vôbec je Canva – nástroj, ktorý vie snáď všetko. Môžete si v ňom vytvoriť príspevky na sociálne siete, vizitky, plagáty či všetku ďalšie grafiku, ktorú pre svoje podnikanie (nielen pre sociálne siete), potrebujete.

Ide o nástroj, ktorý je úplne zadarmo. Ak sa obávate, že nebudete mať dostatok kreativity, môžete vyskúšať rad šablón, ktoré vám zo začiatku bezpochyby pomôžu.

Aviary ako foto editor, ktorý je prítomný

Za zmienku stojí tiež foto editor Aviary, ktorý je rýdzo online čiže nemusíte nič sťahovať alebo kupovať. Stačí sa len prihlásiť cez Facebook účet, vytvoriť si profil a úprava fotografií môže začať.

Môže sa Vám ešte páčiť...