Apple Watch bez nutnosti iPhonu – presne to chystá Apple

Kto by v dnešnej dobe nepoznal spoločnosť Apple. Jej produkty má dnes takmer každý. V poslednej dobe však najväčším hitom nie sú iPhony, ale naopak sa začínajú ľudia zaujímať hlavne o chytré hodinky nazvanej Apple Watch. Práve tie do súčasnosti fungovali len vtedy, keď mali vo svojej prítomnosti aj samotný iPhone. Teraz však všetko bude inak! 

Spoločnosť Apple sa neustále snaží o najrôznejšie novinky a inovácie, ktorými si získa svojich zákazníkov či ktorými si udrží svoje stálych klientov. Prináša preto každý rok nový telefón, respektíve nový model iPhonu, a spoločne s ním aj rad ďalších nových inovácií a technológií, ktoré určite nadchnú rad z nás. V súčasnej dobe premýšľa nad inovácií Apple Watch, ktoré sú dnes tak obľúbené. 

Apple Watch s integrovaným LTE modemom 

To, čo spoločnosť chystá, sa zvyčajne nedostáva na povrch, avšak teraz sa im niekto takzvane „prokecl“, a tak teda moc dobre vieme, na čo sa môžeme tešiť. Samozrejme nie sú odhalené všetky novinky a inovácie, s ktorými príde spoločnosť na trh, ale napríklad o takých Apple Watch vieme všetko, čo by nás malo zaujímať! 

Chytré hodinky sú dnes pomerne žiadaným tovarom. Konkrétne sa jedná o Apple Watch, ktoré sú na trhu jedny z najpredávanejších. Vývojári sa preto snažia stále pripravovať nové verzie tohto produktu. Podľa najnovších správ sa dnes pracuje na Apple hodinkách, ktoré budú vybavené čipom LTE. Podstatne sa navyše vsádza na slobodné využívanie internetového pripojenia, bez toho aby ste museli mať po ruke iPhone. 

Doteraz Apple Watch nefungujú inak, než s iPhonom, preto by túto inováciu majitelia týchto chytrých hodiniek určite uvítali. Čo sa týka toho, kto bude dodávať tieto modemy, potom je potvrdené, že to bude spoločnosť Intel. 

A ako to vyzerá s novým iPhonom? 

Ak vás však zaujíma trochu horúcejšie tému, a síce to, ako to vyzerá s novou verziou telefónu iPhone, potom aj tu sa ukázali svetu veľa noviniek. O tom, že sa bude jednať o telefón, ktorý bude zaoblený, o tom už dávno vieme, ale dnes sa ukázala svetu nová novinka, a síce spôsob jeho odomykanie. 

Môže sa Vám ešte páčiť...