Barety, kapitánky a pláštenky. To však nie je to jediné, čo jeseň priniesol

Jesenná kolekcia už sú na trhu dlho, avšak niektoré kúsky prišli až v posledných týždňoch. Ak nechodíte nakupovať dnes a denne, možno ste nové kúsky v obchodoch ešte nezaznamenali. Je to však veľká škoda, pretože práve novo prichádzajúci modely sú pre tohtoročnú jeseň typické a určite na pultoch obchodov dlho nebudú. Aby ste však nechodili do obchodov zbytočne pre kúsky, ktoré vás možno ani nezaujmú, prinášame zoznam toho, čo tohtoročnú jeseň priniesol a do čoho by sme mali investovať, ak chceme na jeseň zažiariť. 

Pokrývky hlavy v hlavnej úlohe 

Pozastaviť sa musíme rozhodne nad pokrývkami hlavy, ktoré sú na jeseň nepostrádateľné. Kým v minulých rokoch sme sa za čiapku hanbili, teraz sa s ňou promenádujú aj doma pred zrkadlom. Klasické upnuté čiapky tento rok ponechajte v skrini, radšej investujte do iných pokrývok hlavy, ktoré sú skutočne dych berúce. Sú to barety a kapitánky, ktoré teraz nájdete nielen v kamenných predajniach, ale aj na internete. 

Barety a kapitánky sa pomerne ťažko kombinujú. Ideálne je ich skombinovať s kabáty alebo svetre, iné kombinácie neprichádza vhod. Teda ešte kombinácia so sakom alebo kostýmom – to je tiež veľmi štýlové. 

Priehľadné pláštenky miesto klasických dáždnikov 

Tento rok vám v kabelke nebudú brať miesto dáždniky, pretože práve dáždniky sú to, čo je tento rok tabu. Namiesto nich sa do obchodov dostali priehľadnej pláštenky, ktoré poukazujú na to, že sa plastová móda prirútila do sveta ako lavína. Napodiv sú priehľadné pláštenky pomerne štýlové, sú totiž vyrobené tak, aby vyzerali ako klasická bunda alebo kabát. 

Okrem priehľadných plášteniek sa môžeme radovať (alebo plakať) z plastových kabeliek a obličiek, ktorých je teraz v obchodoch tiež dostatok. Okrem týchto kúskov sa do módy prirútil aj plastové priehľadné topánky, o ktorých mnohí ľudia nevedia, čo si myslieť. 

Môže sa Vám ešte páčiť...