Batoh na 3 spôsoby: trendy, elegancia a šport

Ak nie ste zrovna kabelkový typ alebo sa vám vaša kabelky už opozeral, stavte na batôžtek! Nosenie batohov je pohodlné, veľa sa toho do nich vlezie, predávajú sa v rôznych veľkostiach, materiáloch a dizajnoch a začínajú byť čím ďalej tým viac in! 

Už dávno nie je pravda, že sa batoh hodí len na túry a k športovému oblečeniu všeobecne. S batohom dnes môžete vyraziť kamkoľvek – na nákupy, k vode, do mesta, dokonca aj na rande. Zohnať sú totiž v toľkých prevedeniach, že je ľahko skombinujete s akýmkoľvek outfitom. 

elegantný batohy 

Kožený batôžtek s výšivkou sa krásne hodí ako k letným, tak k večerným šatám. Vyraznit s ním môžete s priateľmi na víno alebo na rande. Batôžtek bude oveľa originálnejšie než obyčajná kabelka, na ktorú sú všetci zvyknutí. 

trendy batohy 

Každá moderná slečna by mala mať v šatníku schovaný správny trendy batoh. Takýto batoh má neobvyklý tvar, môže byť ušitý z viacerých materiálov – napríklad kože a zamat tvorí neobvyklú, ale veľmi trendy kombináciu. Typickými farbami sú čierna, béžová a biela a najlepšie sa hodí k boyfriend džínsom, košeliam a výrazným vzorom. 

Športové batohy 

Športové batohy tu boli odjakživa a ich trvanie v módnom svete bude ešte dlhé. Dnes sa totiž robia v oveľa krajších dizajnoch než predtým a ocenia je tak každá slečna, ktorá tiahne skôr k športovému, nie však priamo výletnímu štýlu. Najväčšou výhodou týchto batohov je práve to, že si ich môžete vziať ako na túru, tak na nákupy do obchodaku. 

Batohy môžete vyberať na internete alebo priamo v kamenných predajniach – tam sa to batohy len hemží! Vyberte si teda ten váš, ktorý podčiarkne váš jedinečný štýl.

Môže sa Vám ešte páčiť...