Beauty trendy, ktoré budú vždy v kurze

Zaujímate sa o kozmetiku? Milujete líčenie a sledujete beauty trendy, ktoré propagujú nielen českej, ale aj zahraničné vizážistky? Každá žena vie, že líčenie je súčasť celkového vzhľadu. Aj to má podiel na tom, ako na okolie pôsobíme alebo ako sa ľuďom páčime. Keďže sa ženy chcú páčiť komukoľvek, sú ochotné stráviť v kúpeľni líčením sa aj dlhé hodiny. Zatiaľ čo niektoré ženy vsádza na prirodzené líčenie, iné na seba zbytočne „patlají“ stovky make-upov a iných líčidiel. Aby ste sa opisovali tak, ako to udávajú vizážisti, majte na pamäti beautdy trendy, ktoré nikdy nevyjdú z módy.

V poslednej dobe sa chce zaradiť medzi beauty trendy veľa vecí. Napríklad sa akýmsi trendom chce stať obočie podobajúce sa spálené hranolčekoch alebo dlhé, nalepené mihalnice, ktoré naozaj nie sú nič prirodzeného. Nenechajte sa uniesť týmito rádoby trendy, stavte na niekoľko beauty trendov, ktoré sú osvedčenou klasikou, ktorá bude vždy v kurze.

Dymové líčenie je stále in

Dymové líčenie je niečo, čo sa skrátka nosilo, nosí a nosiť sa bude. Aj keď sa už nestretnete s mnohými ženami, ktoré sa takto líči, neznamená to, že je to niečo, čo je už dávno out. Dymové líčenie hlavne nie je určené na bežné nosenie, je to naopak líčenie určené skôr na večierok alebo na spoločenskú udalosť, kde má žena vyzerať čo najlepšie.

Červené pery pre každú ženu

Čo tiež nevyjde z módy je rozhodne červený rúž, ktorú si môže na svoje pery naniesť úplne každá žena. Červené pery sú zmyselné, sexy, napriek tomu stále elegantné a rozžiari každý ženský tvár. Navyše doplní outfit a ženy sú tým pádom neprehliadnuteľné.

Ofina je v kurze

Chceli ste si v minulosti ostrihať ofinu, ale nemali ste na to takzvane „gule“? Nabudúce sa už nebojte, ofina je taky jeden z beauty trendov, ktoré sa stále drží v móde a držať sa budú. Samozrejme ofina nepristane každej žene, záleží vždy na tvaru tváre.

Mikádo pre elegantné dámy

Čo taky nikdy nevyjde z módy, je jeden účes – tým účesom je mikádo, ktoré je pre každú elegantnú dámu. Mikádo má dlho históriu a v minulosti prešlo niekoľkými etapami vývoja, napriek tomu sa radí k účesom, ktoré sú stávkou na istotu.

Môže sa Vám ešte páčiť...