Benátky v Dubaji? A prečo nie?

Mnoho ľudí cestuje rado po celom svete. Cestovanie sa v dnešnej dobe stalo pomerne populárne, a to hlavne preto, že je tak voľne prístupné. Cestovať je v dnešnom svete úplne jednoduché – ľudia skrátka využívajú možnosti cestovania, snaží sa o to cestovať hojne všade, kam môžu, aj napriek aktuálne nebezpečenstvo vo svete. 

Medzi najobľúbenejšie destinácie sa samozrejme radí Francúzsko alebo Taliansko, čo sa týka bežných letných dovoleniek, potom sa sem radí aj veľmi obľúbené Grécko. Avšak čím ďalej väčšej popularite sa konkrétne teší hlavne Dubaj alebo Benátky. Dubaj je pre nadšencov veľkých miest, Benátky sú pre romantikov. V poslednej dobe sa však hromadia názory, že by bolo dobré tieto dve miesta nejako spojiť. A tak vnukol nápad dostať Benátky do Dubaja. Myslíte, že to je nemožné? Potom sa mýlite, pretože práve uprostred Dubaja vzrastie hotel, ktorý je typickou kópiou benátskeho hotela s podmorským svetom! 

Do Dubaja za poznávaním celého sveta! 

Dubaj dnes udáva štýl – dokonca sa do neho teraz bude môcť cestovať s tým, že sa vďaka nemu uvidí naozaj veľký kus sveta. Projekt spočívajúce v hoteli, ktorý majú v Benátkach, tak umožní návštevníkom Dubaja vidieť nielen Dubaj ako taký, ale tiež sa môžu nadchnúť aj talianskymi Benátkami, čo sa len tak nevidí. 

Sa dovezú dokonca aj gondoly! 

Aby však táto napodobenina bola čo najrealistickejšie, rozhodol sa Dubaj priviesť dokonca aj gondoly, ktoré sú pre Benátky ako také úplne najtypickejšie. Romantické povahy si teda tu nájdu presne to, prečo do Benátok cestujú, a budú sa môcť na gondole pri speve pobozkať, ako je to v tých skutočných Benátkach zvykom. 

Dokonca tu bude aj veľmi realistická sieť kanálov, ktoré budú práve súčasťou tohto plávajúceho, podmorského rezortu. Celý tento benátsko-dubajský koncept ponúkne štyri paluby a 414 kajút. Z týchto 414 kajút má byť konkrétne 180 pod vodou. 

Môže sa Vám ešte páčiť...