Bez nazúvakov von nechoďte!

Každé ročné obdobie či každá módna sezóna nám prinesie niečo nové, čo rozhodne musí byť v našich šatníkoch. Ani tento rok sme sa niečomu takému nevyhli. Tento rok nás však neohromil žiadny kúsok oblečenia, ale hlavne nás dostala obuv. Konkrétne sa nejednalo o v lete populárne sandálky, ale skôr sme upli našu pozornosť na nazúvaky, ktoré boli naozaj hotovým fenoménom tohto leta.

Nazúvaky dnes kúpime naozaj takmer všade. Väčšinou ich dokonca nájdeme aj v obchodoch s oblečením, kde by sme ich rozhodne nečakali. Avšak práve tam sú jedny z najlepších kúskov – sú tam neobvyklé kúsky, ktoré nikde inde v obchodoch s obuvou naozaj nenájdete.

Aké nazúvaky patria k tým najlepším?

Ak sa zháňate po takých nazúvakoch, ktoré stoja naozaj za to, odtrhnite sa od tých všedných kúskov a radšej sa zamerajte na tie nevšedné. nimi sú hlavne tie, ktoré sú posádzané zlatými alebo inak farebnými kovovými farbami. Skvelá je nielen zlatá, ale hlavne aj strieborná a bronzová.

Mimo tieto farby si však môžete kúpiť nazúvaky v chlpatej podobe – teda také, ktoré majú chlpaté aplikácie. Presne to sa teraz nosí. Bambulky a chlpaté chvostíky dominujú aj na iných druhoch obuvi.

Avšak pokiaľ idete na dovolenku, zvoľte si také nazúvaky, ktoré sú gumové – teda pre letnú dovolenku ako stvorené. Tie nájdete okrem iného aj v mnohých rôznych prevedeniach – najlepšie však urobíte s tými, ktoré na sebe majú rôzne vtipné nápisy.

Akých nazúvakov sa vyvarovať?

Nie všetky nazúvacie topánky sú dobré. Vyhnite sa rozhodne klasickým cross topánkam, ktoré už dávno vyšli z módy. Tie sa hodia vziať si maximálne do práce, kde nepotrebujete pevnú obuv, alebo na záhradu, keď si budete chcieť dať raňajky v altánku, keď ich vonku krásne. Ešte sú tieto topánky povolené ako prezuvky do školy, ktoré sa vo veľkej miere kupujú deťom. Na také školské nosenie sú naozaj pohodlné.

V inom prípade sa týmto topánkam rozhodne vyhnite.

Môže sa Vám ešte páčiť...