Biele šaty nielen pre nevestu

Biele šaty sú symbolom nevesty. Iste si ich raz oblečie každá žena, pretože určite každá žena túži po tom jedinom dni, keď si oblečie tie najkrajšie biele šaty, aké kedy videla. Na dĺžke nezáleží, hlavne, keď sa budú páčiť. K tomu si obujú tie najskvostnejšie lodičky akejkoľvek farby, avšak nohy v nich budú mať perfektnú pedikúru. Na nechtoch na rukách budú mať tú najkrajšiu manikúru a ruky všeobecne budú zvierať kyticu, ktorá bude zložená presne z tých kvetov, ktoré daná nevesta miluje. Potom bude nasledovať skvelá hudba, počas ktorej odvedie nevestu otec k oltáru, u ktorého už nedočkavo bude čakať ženích, ktorý bude mať už na jazyku pripravené to svoje životné „áno“.

Lenže samozrejme taký deň ako príde, to si žena predsa len chvíľku počká. To však neznamená, že musí vydržať aj s bielymi šatami. Biele šaty totiž nie sú len pre nevestu. Navyše sa teraz stali veľmi populárne a v obchodoch ich nájdete naozaj v hojnom množstve. Nebojte sa zakúpiť šaty tejto farby len preto, že si myslíte, že sú hodné iba nevesty. Práve v takých bielych šatách môžete žiariť napríklad na dovolenke pri mori, pretože najkrajšie sú predsa len so skvelým opálením.

Akýkoľvek strih aj akákoľvek dĺžka je povolená

Možno sa ženy zarazí pri pohľade na dlhé maxi šaty v bielej farbe. Aj táto dĺžka a tento strih je povolený. Maxi šaty, či už sú v akejkoľvek farbe či strihu, sú tie najlepšie napríklad na dovolenku pri mori. Predsa len v nich nie je horúco a hodí sa k nim aj obyčajné žabky. Ak však nie ste práve na tento typ šiat, rozhodne to skúste napríklad aj s upnutými kúskami kratšej dĺžky. Nič nie je krajšieho ako biele šaty na žene, aj keď sa nejedná o svadobný deň. Okrem iného sa dajú perfektne kombinovať, a to napríklad predovšetkým s veľmi farebnými kúskami. Nebojte sa teda žiadne červené alebo modré kabelky či pestrofarebných topánok.

Môže sa Vám ešte páčiť...