Biele tenisky zažiari aj na jar!

Jar je konečne tu, čo znamená, že sa nám konečne otvárajú brány úplne nového šatníka. Obmena skríň je na prvom mieste, a ak ste to ešte neurobili, ťahá vám teda do topánok. Apríl totiž začal krásnymi dni, ktoré boli plné slniečka a vysokých teplôt. Ak teda patríte medzi tých, ktorí majú ešte na nohách svoje zimné čižmy, máte čo doháňať. Je načase všetky zimné kožuchy hodiť do skríň a potom následne vytiahnuť ľahší bundy, ktoré nám budú ochraňovať pred nepríjemnými chladnejšími rany, kedy je predsa len trochu zima. Avšak na tenisky už zima rozhodne nie je, a tak vyberte práve ich! Spoločne s nimi skúste vytiahnuť aj poltopánky a baleríny, pretože aj na ne niektoré dni padne rad. Ovšem tenisky sú základ, na ktorý sa tešíme celú zimu.

Biele tenisky sú teraz veľmi trendy!

Zabudnite na farebné tenisky, ktoré si väčšinou ladíte do správnych farieb. Skúste to jednoznačne s bielymi teniskami, ktoré krásne oživia váš botník. Vždy, keď budete túžiť po čiernobielej kombinácii, biele tenisky budú pre vás to pravé. Ak však radšej zvolíte elegantnejší look a zatúžite predovšetkým po hnedom kabáte rovného strihu, pretože bude daždivé a chladné ráno, aj v tomto prípade túto obuv voľte. Jedná sa o úplne unikátny kúsok, ktorý je vážne nenahraditeľný!

Samozrejme majú biele tenisky aj tú problém, že sa často zašpiní. To znamená, že pri ich kúpe musíte mať v malíčku rôzne metódy, ako očistiť bielu obuv. Tých nápadov je habadej, len je nedávajte prať. To by sa vám následne mohlo riadne vypomstiť a tenisky by neboli takými, akými boli predtým. Navyše sa vá na nich vyskytnú nepríjemné a nevkusné žltej škvrny, a to iste nechcete. Samozrejme aj citrón je skvelou voľbou rovnako ako prostriedok Cif. Ďalšie unikátne a fungujúce metódou je zmes sódy a bieleho octu alebo napríklad voda s mydlom. Vždy vodu voľte studenú.

Môže sa Vám ešte páčiť...