Biele zuby robia dobrý prvý dojem. Ako je doma vybieliť?

Urobiť dobrý prvý dojem je pomerne veľký oriešok. Veľmi sa na dobrom prvom dojme podieľa to, čo má človek na sebe. Ak žene presvitá podprsenka alebo ak pánovi vytŕča z nohavíc spodné prádlo, prvý dojem nebude dobrý, rovnako ako vtedy, ak naše zuby kričí o pomoc. Aj keď sa to mnohým z nás môže zdať povrchné, pekné zuby a milý úsmev sa veľmi podieľa na dobrom prvom dojme. Ak je vaším jediným problémom to, že zuby nie sú biele, s tým vieme zatočiť. 

Existuje mnoho spôsobov, ako dosiahnuť bielych zubov. Najčastejšie sa chodí na odborné bielenie, ale povedzme si pravdu, nie každý má na to, aby mohol niekoľko tisíc korún vyhodiť za chvíľkovo biele zuby. Vhodnejšie by teda bolo, keby sme si mohli zuby vybieliť doma, a to za pomocou čohokoľvek. Našťastie to ide. Existuje niekoľko fungujúcich ciest, ako dosiahnuť krásne bielych zubov. 

1) Drahšie pasty na zuby 

Myslíte si, že za pastu na zuby by sa nemalo minúť viac, ako stokorunáky? Potom sa nikdy nedočkáte krásne bielych zubov. Nebojte sa investovať do zubnej pasty, veď zuby máte len jedny a ich náhrada je pomerne drahá. Radšej teda investujte do kvalitných pást, ktoré sa navyše výrazne podieľa na farbe vašich zubov. 

Ideálne sú čierne pasty, ktoré v sebe obsahujú aspoň percento organického uhlia, ktoré je známe tým, že zuby bieli. Naším kandidátom je napríklad zubná pasta z parfumérie Douglas, respektíve dve pasty, ktoré sa nazývajú „My WhiteSecret“. Jedna pasta sa používa ráno a predchádza škvrnám, ktoré spôsobuje jedlo počas dňa, a druhá sa používa večer, tá zase zuby ošetruje a chráni ich v noci. 

2) Babské rady 

Je to samozrejme aj pomocou babských rád. Predtým neboli žiadni bieliace pasty, pomohlo to, čo sa našlo doma. Pre biele zuby sa odporúča potierať zuby vnútornou stranou šupky od banánu alebo sa odporúča potierať zuby jahodami aj s ich zrniečkami. 

Môže sa Vám ešte páčiť...