Buďte v predstihu, vieme čo ponúkne jesenná móda

Móda je vždy o krok napred. Keď vonku svieti slniečko a vládnu vysoké teploty, móda už upozorňuje na to, aký bude jeseň, ktorý je známy svojou sychravostí a nízkymi teplotami. Skrátka a dobre by sa dalo povedať, že upozorňuje či nás pripravuje na to, ako bude za pár mesiacov. Nedávno sa ukázalo, aká bude konkrétne jesenná móda. A keďže tu bude jeseň skôr, než povieme „obuvník“, predstavme si to, čo bude ďalšiemu ročnému obdobiu vládnuť. 

Je dobré byť pripravený na to, čo príde. Obvykle nevieme, čo nás čaká, ale niekedy sa stane, že nás niekto či niečo upozorní na to, čo sa bude diať či čo bude v móde za pár mesiacov. Nedávne módne prehliadky známych i neznámych návrhárov poukázali na to, čo bude vládnuť tohtoročnej jeseni, a aby sme nezostali pozadu, jesenné trendy vypichne už teraz. 

Jeseň v znamení farieb 

Jeseň je obdobie, ktoré sa až do tohto roku nieslo v znamení pochmúrnych farieb a tmavých, chladných odtieňov, ako je bordová, khaki alebo podobne. Tento rok to však bude inak. Milovníci neutrálnych, tmavých odtieňov sa musí zmieriť s tým, že sa do sveta priženú farby, ktoré napokon skrášľujú módny svet už teraz. 

Takzvaná dúhová mánia zotrvá vo svete módy, čo iste čakal len málokto. 

Jeseň v znamení pohodlnosti a teplákoviny 

Už teraz môžeme v obchodoch registrovať skvelé pohodlné kúsky, ako sú teplákové šaty alebo napríklad veľké množstvo štýlových tenisiek. V tomto sa bude na jeseň pokračovať. Elegantný, kusavé a škrtiace modely nemajú v móde miesto, naopak módny svet bude zahltený teplákovými kúsky, ako sú saká, tepláky alebo napríklad mikiny, ktoré budú štýlovejšie než svetre, ktoré boli pre jeseň typické. 

Ako sme spomenuli, pohodlnosť sa bude držať na prvom mieste, v tesnom závese bude konkrétne teplákovina a potom tiež pohodlná džínsovina. Až ďaleko za nimi sa bude držať uštipačná elegancie a nepekná farebná neutralita. 

Môže sa Vám ešte páčiť...