Celebrity, ktoré tento rok oslavuje šesťdesiat. Poznáte ich všetky?

Na svete by sme našli ľudí známejšie i menej známe. Zamerajme sa však na tých, ktorí sú veľa známi, a to predovšetkým preto, že vystupujú v najrôznejších amerických hollywoodskych trhákoch. Práve tí patria k najsledovanejším ľuďom planéty, a tak ľuďom neuniká ani dátum ich narodenia. Keďže nás hollywoodske hviezdy svojím spôsobom sprevádza životom, ponúka sa otázka, akým tento rok môžeme gratulovať k tomu, že dovŕšili svojho ďalšieho životného jubilea, a síce takého, že oslavuje šesťdesiat rokov.

Dožiť sa šesťdesiateho roku života je v súčasnej dobe pomerne ťažké, veď nás na každom rohu čakajú najrôznejšie choroby, teroristi alebo klimatické zmeny. A tak ľuďom, ktorí tohto jubilea dosiahli, poďme úprimne gratulovať. Prezraďme si konkrétne niekoľko hollywoodskych hviezd, ktoré spomínané jubileum tento rok čaká.

Hugh Grant

Kto by nepoznal britského herca, ktorý sa preslávil najmä vďaka rolám v romantických komédiách. On sám kedysi povedal, že ho prakticky neobsahujú do žiadnych iných ako romantických rolí, za čo podľa neho môže jeho tvár, ktorý je tuho romantický a pre spomínané snímky teda ako stvorený. Najviac sa dostal do podvedomia vďaka snímke Súmrak dňa, ktorý natočil už v roku 1993. Neskôr ho však preslávili komédie ako Music and Lyrics alebo Láska nebeská.

Colin Firth

Čo to dievča chce? To je názov filmu, v ktorom práve Colin Firth stvárnil politika, ktorý po rokoch zistí, že má dcéru. Táto komédia však nepatrí k jeho prelomovým. Zahral si napríklad v snímke Anglický pacient alebo Zamilovaný Shakespeare. Je držiteľom niekoľkých ocenení a tento rok taktiež oslavuje šesťdesiatročnej jubileum.

Antonio Banderas

Kto by nepoznal Zorra – tajomnú tvár? Antonio Banderas patrí k hercom, ktorí sú natoľko charizmatickí, že sa do nich zamiluje nejedna žena. Aj keď pôvodne sa mal stať futbalistom, našťastie sa stal hercom, ktorý patrí k najväčším hviezdam súčasnosti.

Môže sa Vám ešte páčiť...