Chcete mať bezchybný úsmev? Riešením sú zubné implantáty

Mať zdravé a krásne zuby je na nezaplatenie. Niekedy sú ale všetky naše snahy márne a naše ústa rozhodne nevyzerajú ako z katalógu. Vďaka medicíne a najmodernejším technológiám už ale nemusíme svoj úsmev skrývať. Vypadnutie zub, či už vinou zlej hygieny alebo napríklad úrazu, môžeme nahradiť. Podrobne sa pozrieme na nevýhody a výhody zubných implantátov. 

výhody 

Zubný implantát nahradí chýbajúci zub aj s koreňom. Výhodou implantátu je jeho pohodlnosť. Drží na svojom mieste a my nemusíme riešiť snímateľné zubné náhrady. Ďalším nesporným kladom je to, že sa pri aplikácii implantátu nijako nepoškodí susedné zuby. Určite stojí za zmienku aj to, že nám vďaka zubnému implantátu nebude ustupovať čeľustnej kosť, ako to mu pri strate zuba býva. O fixné náhrady zubov sa tiež ľahšie stará a nie sú tak náchylné k sfarbenie ako pravé zuby. Vďaka najmodernejším technológiám stomatologických kliník nie je aplikácia implantátu pre nás ako pacientov nijako náročná. 

náročnosť 

Každý z nás má túžbu mať nádherné zuby, či už pravé alebo umelé. Tento sen nám ale môže skomplikovať zlá dentálna hygiena. Nahradenie stratených zubov implantáty totiž nemusí byť pri nedodržiavaní správnej hygieny úspešné. Podobne môže byť táto metóda komplikovaná aj u tých z nás, ktoré trápia paradentóza. Špecialisti z kliniky Mediestetik si ale dokážu poradiť aj s týmto problémom. Paradentozu vylieči, doplní kosť a nasadí implantát! 

Môže sa Vám ešte páčiť...