Chcete mlado vyzerajúcu pleť? Táto metóda zaručene funguje!

Svieža, vypnutý a hladký tvár je v mladých rokoch samozrejmosťou. Postupne sa však kontúry stráca a na pleti začínajú byť poznať pribúdajúce roky. Hlboké vrásky a ochabnutá pokožka budí unavený dojem, čo môže ovplyvňovať aj sebavedomie. Ak túžite po znovu hladkej tvári, existujú riešenia s pomocou estetickej medicíny. Pozrite sa, ako sa dá omladiť pleť a čo naozaj funguje. 

Ako funguje oprava buniek pleti? 

Sme tvorení neuveriteľnú množstvom buniek, kde každá z nich má svoj vlastný život. Postupom času sa však zhoršujú procesy regenerácie a ubúdajú dôležité látky zodpovedné za obnovu spevňujúcich vlákien vo vnútri kože. Moderné metóda plazmaliftingu RegenPlazma® navrhnutá vo Švajčiarsku dokáže zlepšiť a prirodzene vyhladiť pokožku bez nutnosti chémie. Do vybraného miesta sa aplikuje naše vlastné krvná plazma, ktorá obsahuje rastové faktory a ďalšie látky pomáhajúce zlepšiť regeneráciu. Metóda je veľmi šetrná, pretože neobsahuje žiadne chemické ani pre telo neprirodzené látky. Ošetrenie je vhodné pre aplikáciu do oblasti čela, očného okolia, tvárou, krku a dekoltu. Efekt nastupuje postupne, pretože ide o reakciu metabolizmu, ktorá si žiada približne tri týždne. 

Existuje ešte ďalšia metóda 

Ďalšou metódou je intenzívny omladenie pokožky pomocou redermalizace. Tu je cielené hlavne na vrchnú vrstvu pokožky. Aplikuje sa kombinácia pre telo prirodzených látok, ktorými sú kyselina hyalurónová a kyselina jantárová. Výsledkom je ovplyvnenie bunkových procesov, zlepšenie regenerácie a zvýšenie kvality vrchných častí pokožky. Okrem samotného omladenie pokožky ponúka táto metóda tiež odstránenie pigmentácie a hydratáciu. Je možné ošetriť celú tvár, oblasť krku, dekoltu a chrbtov rúk. 

Môže sa Vám ešte páčiť...