Chladné dni plné nepriaznivého počasia dorazili. Čo v takýchto dňoch podniknúť?

Chladné dni sa k nám opäť dostavili, čo znamená, že je potrebné vytiahnuť teplejšie oblečenie. Avšak ešte nám počasie nepraje natoľko, aby sme nevyťahovali päty z domu. Môžeme toho ešte toľko podniknúť, kým neprídu prvé tohtoročné mrazíky. To, že občas zaprší a že je sychravo, to k jeseni skrátka patria, avšak nie je to dôvod na to, aby sme trávili všetok svoj voľný čas pri obľúbených seriálov. To vám radšej poradíme, čo počas chladnejších jesenných dní podniknúť napríklad s priateľom, priateľkou alebo s kamarátkou. 

1) Kino 

Ak počasie nebude priať, ak bude neustále liať ako z krhly, môžete sa vydať zhliadnuť nejaký nový snímku v kine. Veľmi očakávaných snímok je teraz v ponuke habadej, preto dvakrát neváhajte a do kina choďte. Kde inde robia popcorn tak skvelý, kde inde si pochutnáte viac na nachos so syrom? V kine je to najlepšie, najmä ak ste v dobrej spoločnosti. 

2) Zoologické záhrady 

Ak ste v lete nestihli zamieriť do zoologickej záhrady, skúste to na jeseň. Predsa len jeseň sa nesie v znamení i krásnych dní, aj keď nie je práve najteplejšie. Zvieratá však budú oveľa čulejší ako inokedy, preto sú zoologické záhrady na jeseň krajším a zároveň väčším zážitkom. 

3) Hrady, zámky 

Jeseň je poslednou príležitosťou vydať sa na zámok alebo hrad. V súčasnej dobe je hradov a zámkov otvorených a verejnosti sprístupnených mnoho, avšak všetky zatvárajú najneskôr v októbri. V čase zimy sa totiž na hradoch nedá byť, je tam nielen zima, ale aj k mnohým hradom je cesta neupravená, teda nebezpečná. 

Môže sa Vám ešte páčiť...