Chovatelia a ich nové hobby. Stavia si klietky z hliníkových profilov

Chovatelia majú nové hobby. Ak ste chovateľ vtákov, určite ste o stavebnicovom systéme už počul, ak však chovateľom vtáctva nie ste, možno pre vás stavebnicový systém bude novinkou, ktorá rozhodne nie je novinkou na trhu. Aj v súčasnej dobe, verte tomu alebo nie, sa nájdu vášniví chovatelia vtáctva, konkrétne tí, ktorí chovajú andulky alebo prípadne i exotické papagáje, pre ktoré sa potrebujú špeciálnu klietky. Chov anduliek a papagájov sa takmer nijako nelíši, jediný rozdiel je práve vo spomínanej veľkosti klietok. Kým klietka pre papagáje by mala byť priestranná, klietka pre andulky môže byť menší a útulnejší. Pri výbere vhodnej klietky pre vtákov alebo prípadne pri výbere vonkajšie voliéry však dbáte tiež na to, či sa klietka vlezie na miesto, kam ju chcete postaviť. 

Bohužiaľ sa veľakrát stane, že klietka priamo nesedí na mieste, kde ste ju chceli mať, niekedy je dokonca väčšie, inokedy menšie. Vo chvíli, keď klietka alebo voliéra nepasuje do miesta, kde ste ju chceli mať, premýšľate nad tým, čo robiť, kde vtáctvo ubytovať. 

Existuje však jedno riešenie, nemusíte teda púšťať flintu do žita. 

Poznáte stavebnicový systém? 

Teraz sa konečne dopracovávame k stavebnicovému systému, o ktorom sme hovorili vyššie. Stavebnicový systém nie je novinkou na trhu, napriek tomu pre mnohých chovateľov vtáctva sa o novinku jedná. Predstavte si, že by ste si mohli klietku pre vtákov alebo prípadnú vonkajšie voliéru mohli postaviť ako stavebnicu – skrátka by ste len zložili pár dielov k sebe a bola by z toho obývateľná klietka, v ktorej by sa všetkým vtákom dobre žilo. To je pekná predstava, že áno! 

Lenže ona to nie je len predstava. Zo stavebnice Aluhobby sa skutočne môže postaviť obývateľné klietka alebo prípadne voliéra pre vtáky. 

Jednoduché, rýchle, zábavné 

Vďaka prepracovanému stavebnicovému systému bude aj stavba obydlia pre vtáctvo jednoduchá, rýchla a zábavná. Keď to raz vyskúšate, stane sa z toho koníček, ktorý vyplní váš voľný čas. Klietky sú kvalitné z hliníkových profilov. 

Môže sa Vám ešte páčiť...