Chudnite s domácimi online trénermi

Vianoce sú dávno za nami, čo znamená, že by už v plnom prúde malo byť naše novoročné predsavzatia, ktoré býva skoro každý rok rovnaké, a síce že pribratá kilá z vianočných sviatkov schudneme. Iste teraz, keď sa pozriete do zrkadla, nepozoruje sa rozdiely, čo znamená, že ste svoj sľub, ktorý ste dali svojej postave, nezvládli. Ostatne sa táto situácia deje každý rok, preto už ani také sklamanie nesledujete. Je ale nutné, aby ste začali so svojimi prebytočnými kilami niečo robiť. Leto je tu čoby dup a iste sa nechcete potiť na kúpaliskách v mikinách, pretože sa bojíte ukázať svoju postavu. Nebojte sa, začnite cvičiť teraz a určite to ešte stihnete! 

Veľa ľudí má problém v tom, že si nedokáže nájsť kúsok voľného času k posilňovaniu alebo k cvičeniu. Mylne si myslí, že musí vydržať hodinu, pretože tak to skrátka káže fitness zákon. Avšak jedná sa o omyl. Nemusíte chodiť plávať či hrať tenis hodiny. Dbajte na to, aby ste cvičili s online trénermi danú pol hodinu, niekto dokonca aj menej. Teraz sa určite čudujete a Tuka si na čelo, pretože si myslíte, že takí tréneri neexistujú. Je to ale omyl – to viete, že existujú. A to dokonca dva, ktorí sú úplne geniálne! 

  1. Zuzka Light

Zuzka je americká trénerka pôvodom z Českej republiky. Jej pätnásťminútové cvičenia zaujalo mnoho žien po celom svete. Ostatne nie je sa čomu diviť. Aj keď cvičíte len pätnásť minút, spaľujete oveľa viac, než keby ste cvičili hodinu. Je to spôsobené tým, že Zuzka má extrémne intenzívne cvičenie, ktoré sú síce náročné, ale za to naozaj fungujú. 

  1. Jillian Michaels 

Keď mu predsa len chcete vyskúšať pravdepodobnejšie schudnutie, vyskúšajte Jillian. Táto americká trénerka má videá zhruba pol hodinu dlhé, čo je tiež prijateľný čas. Jill kombinuje nielen preťahovanie, ale aj posilňovanie, teda dosiahnete oboch fáz, ktoré by ste nemali pri správnom tréningu vynechať. 

 

Môže sa Vám ešte páčiť...