Čím doplniť či ozvláštniť pánsku košeľu?

Košeľa je nadčasový módny kúsok, ktorý nosí nejeden muž s veľkou obľubou. V súčasnej dobe ľudia dbajú na to, aby boli pekne oblečení, pretože viac, ako kedykoľvek predtým, platí pravidlo, že šaty robia človeka. Dnes ľudia súdia človeka práve podľa vzhľadu, nie podľa toho, aký človek naozaj je. Ak teda má človek špinavé oblečenie, ktoré k sebe neladí, hneď je na neho nazerať ako na človeka sebe nerovného. Ak si však človek oblečie košeľu, zrazu je to v prípade muža gentleman, v prípade ženy dáma, ktorá má šmrnc. 

Zamerajme sa najskôr na mužov, ktorí nosia košele s veľkou obľubou. Kárované košele možno nosiť na party s priateľmi alebo na rande s drahou polovičkou, vypasované košele sa nosia najmä na obchodné stretnutia na pohovory a podobne. Mimo to sa nosia aj na plesy, ak sú teda nevýrazné povahy. 

A keďže teraz je plesová sezóna v plnom prúde, mali by sme sa zamerať na to, čím je možné košeľu doplniť či ozvláštniť. 

Voľte košeľu so stojačikom a nad ďalšími vecami nepremýšľajte 

Ak nemáte radi okolo krku nič uviazaného, odporúčame vám kúpiť si košeľu so stojačikom, pretože to je košeľa, ku ktorej si nepotrebujete nič pridávať. Nepotrebujete k nej žiadnu viazanku ani kravatu, nepotrebujete k nej mať nič, čo by vás škrtil okolo krku. 

Dnes je možné zakúpiť si také košele so stojačikom, ktoré sú zvnútra plné rôzneho motívu. Stojačik je teda zvnútra zaujímavý, na prvý dojem však košele nepôsobí provokatívne ani nič iné. 

Keď nechcete košeľu so stojačikom 

Ak patríte ku klasikom, možno nemáte záujem o košeľu so stojačikom. V takom prípade potrebujete vedieť, čím košeľu ozvláštniť. Drevené motýle sú síce stále v kurze, na druhú stranu sú oveľa štýlovejšie veľmi úzke viazanky majúce zaujímavý motív. Móda sa tiež vrátila k starým kovbojom, keďže sa okolo krku začali nosiť uviazané šnúrky. 

Môže sa Vám ešte páčiť...