Čím upratujete svoju domácnosť? Profesionálne čističe sú určené aj pre širokú verejnosť

Upratovanie si väčšinou všetci prajeme mať rýchlo za sebou. Behom niekoľkých málo minút odstrániť aj to, čo sa nám nepodarilo počas uplynulého upratovania. Profesionálne čističe sa postarajú o skvelý výsledok.

Nielen priemyselné priestory

Čistiace prostriedky Ecolab sú určené najmä na profesionálne použitie. Je možné s nimi pracovať voblasti ručného i strojového upratovania. A majú jednu veľkú výhodu – priemyselný čistič vám doma urobí poriadok okamžite, bez dlhého drhnutia. Zaistíte si nielen dezinfekciu a odstránenie nečistôt, ale aj ochranu podlahovej krytiny a povrchov, ktoré budete čistiť.

Emulgačnú schopnosť oceníte

Profesionálne čističe majú veľmi dobrú emulgačnú schopnosť. Hodí sa teda nielen pre priemysel, ale aj na čistenie vo vnútri domova. Spoľahlivo vám vyčistí garáž aj automobil. Napríklad Mobil Top Cleaner sa postará aj o vonkajšej časti vozidla, kde rozpustí olejové aj mastné znečistenie. Prostriedok môžete použiť na ručné aj strojové čistenie. Produkt má informačný aj bezpečnostný list, takže sa dozviete, aké povrchy je možné čistiť. Keď dodržíte aplikačné podmienky, bude sa čistič hodiť aj na kovy, nerez, meď a plasty.

Dezinfekcia aj ochrana

Ďalšie prostriedky sú potom určené na ochranu a čistenie podlahových krytín. Napríklad Brial je známy tým, že je šetrný pre všetky umývateľné plochy. Najlepšie sa hodí na čistenie lesklých aj citlivých povrchov. Prípravky Ecolab spájajú upratovanie, dezinfekciu aj ochranu. Prípravky na ošetrenie drevenej podlahovej krytiny vyživia štruktúru dreva a postarajú sa o ochranu jednotlivých častí podlahy proti pôsobeniu mechanických i chemických nečistôt.

Profesionálne čistiace prostriedky sa postarajú o rýchle upratovanie vašej domácnosti. Stačí koncentrovaný prípravok nariediť podľa návodu a môžete sa pustiť do efektívneho upratovania, ktoré zaberie len pár minút. Vyčistite si sami pohovku, koberce, podlahy aj všetky povrchy.

Môže sa Vám ešte páčiť...