Čo by ste mali vedieť predtým, než pôjdete na botox

Rozhodli ste sa podstúpiť veľký krok vo vašom živote? Rozhodli ste sa konkrétne pre botox? Botox je dnes veľmi obľúbený. Predtým ho využívali len svetové celebrity, neskôr aj české celebrity a neskôr sa stal botox reálnym aj pre bežných smrteľníkov. Samozrejme to nie je niečo, čo by každá žena potrebovala, ale nie je to na druhú stranu ani nič zlé. Ak nemáte radosť zo starnutia, ktoré sa na vašom tvári prejavuje, botox vám môže pomôcť. Kto by predsa nechcel vyzmizíkovať vrásky z tváre? Botox to vie, len sa teda informujte všetkom, čo je nutné, než na botox pôjdete. 

Ako už bolo spomenuté, dnes sa na botox dáva nejedna žena. Nie je to nič hrozné, ale ani nič potrebného. Ak však ženy upadajú do depresií preto, že majú na čele o niekoľko vrások viac ako včera, môžu botox podstúpiť. Ten im totiž hlboké vrásky odstráni a ženy sa opäť budú cítiť mladých. 

Predtým, než sa na botox vydáte, mali by ste vedieť niekoľko vecí. Akých? 

Nie je to bezbolestné 

Hneď z úvodu je potrebné povedať, že nejde o nič bezbolestného. Naopak. Trochu bolesť cítime. Lenže ako sa hovorí, pre krásu sa musí trpieť. Ženy, ktoré už botox podstúpili, tvrdí, že je to ako branie krvi. Stačí teda len myslieť na niečo iné a zaťať zuby. Našťastie to nie je nič zdĺhavého. 

Nehrňte sa hneď do posilňovne 

Mnohé ženy sa so svojím vyžehlenou tvárou chcú hneď ukazovať, a tak hneď mieri napríklad do posilňovne. Lenže do posilňovne by ste s tým hneď nemali chodiť, rovnako tak by ste s práve vyžehlenou tvárou nemali ani doma cvičiť. Minimálne štyri hodiny po zákroku sa nesmie líhať do horizontálnej polohy, rovnako tak je potrebné sa vyhnúť slniečku, solárku a masážam tváre. 

Výsledok sa môže prejaviť neskôr 

Ak ste po zákroku na sebe nezaznamenali žiadne zmeny, nemusíte smútiť. Zmeny totiž nemusíte vidieť hneď, práve naopak – mnohé sú viditeľné až neskôr. 

Môže sa Vám ešte páčiť...