Čo nosiť v kabelke aneb beauty prvá pomoc

Najmä ženy vedia, aká je to tragédia, keď sa zlomí necht alebo keď sa začne lesknúť pleť pri utekanie na autobus. Takéto chvíle dokážu žene zraziť sebavedomie, navyše ich celkový vzhľad, ich celkový Visazí už nie je tak dokonalá, aká bola ráno, keď žena vychádzala z domu. Ak patríte k ženám, ktoré sa dnes a denne stretávajú s podobnými problémami, mali by ste vo svojej kabelke nosiť nielen púder alebo zmatňujúci papieriky, ale aj pilník a ďalšie beauty produkty, ktoré sú takzvanou prvou pomocou pri podobných tragédiách.

Lenže takých produktov je nespočetne veľa. Vybrali sme preto najzákladnejšie výbavu všetkých dámskych kabeliek, ktoré ženy rozhodne nesmie chýbať.

Hydratujúci krém na ruky

Nech je vonku zima a naše ruky nás oziabajú alebo je vonku príjemne slnečno a naše ruky sú vysušené z vody, mali by sme pri sebe v každom prípade mať hydratujúci krém na ruky. V súčasnej dobe je možné zakúpiť krémy v menších prevedeniach, v takzvaných vreckových prevedeniach, ktoré sa hodia priamo do kabeliek. Keď bude navyše krém voňavý, navyše zdvihne náladu, a to sa vždy hodí.

Korektory

Keď sa vám náhodou počas dňa objaví na tvári pupienok, niektoré ženy začnú panikáriť, iné siahnu po korektora, ktorý im vždy za všetkých okolností sídli v kabelke. Korektor nie je tak priestranný, aby sa nevošiel do kabelky akejkoľvek veľkosti, preto ho majte vždy po ruke. Korektor si poradí rozhodne s akýmkoľvek nedostatkom, zakryje pupienky aj kruhy pod očami.

Parfém

Na ženskom vysokom sebavedomie sa tiež podieľa jej vône. Ak žena vie, že krásne vonia, potom je jej sebavedomie na najvyššom bode. Parfumy sú však veľmi pominuteľné, a tak je dobré mať parfum v vreckovom balení vždy po ruke. Pokiaľ nemá váš parfém vreckový prevedenie, kúpte si malý rozprašovač vône a trochu parfumu si do neho prelejte.

Antibakteriálny gél

Neustále sa to všade hemží baktériami a vírusmi, preto im odolávajte s pomocou antibakteriálneho gélu, ktorý budete mať vždy vo svojej kabelke. Vďaka antibakteriálnemu gélu na vás nebudú môcť žiadne baktérie, nebudete chorí a nepriazeň si žiadne kožné problémy.

Môže sa Vám ešte páčiť...