Čo patrí do moderného bytu?

Mať svoj vlastný byt je jedna vec, ale mať svoj vlastný, moderne zariadený byt – to je vec druhá. Mnoho ľudí totiž skutočne nevie, ako by svoj byt mali zariadiť. Málokto vie, čo je vlastne moderné a čo nie. Aby ste si nemuseli kupovať drahé časopisy o bývaní, prinášame vám pár tipov, čo by do takého moderného bytu skrátka malo patriť.

• vždyzelené rastliny

Byt by mal byť zabývaný. A k takej zabývanosti vám rozhodne pomôžu živé kvety, ktoré si posadíte nielen na parapety, ale taky do rohov miestnosti. Bez živých kvetov nebudete mať domácnosť úplnú. K modernému bytu sa spája hlavne vždyzelené rastliny, ktoré sa prispôsobia úplne akejkoľvek farebnej kombinácii jednotlivých miestností.

• kvetináče metalových farieb

Keď už sme pri tých kvetov, mali by ste vedieť, do akých kvetináčov treba kvety dať. Voľte metalovej farbičky, ktoré vás úplne dostanú! Na výber máte väčšinou zo striebornej farby, z bronzovej a zlatej. Nikdy ich však nekombinujte dohromady, pretože potom budú pôsobiť zmätene.

• masívne závesy

Do moderného bytu taky patrí masívne závesy, bez ktorých to nejde. Masívne závesy teraz kúpite naozaj všade. Nestojí ani moc, väčšinou sa vleziete do päťsto či do ôsmich set (záleží od materiálu, z ktorého sú závesy vyrobené). Masívne závesy dodajú vašim miestnostiam luxus.

• dvojité stolíky

Ak premýšľate nad tým, aké konferenčné stolíky by ste si mali kúpiť do obývacej izby, potom by ste si rozhodne mali kúpiť stolíky dvojité. Jeden stolík už teraz nestačí, je potrebné mať skrátka stolíky dva – napriek tomu to vlak nejde.

• chlpaté vankúše

K ďalším nutnosťou, ktoré treba mať hlavne v obývacej izbe, patrí chlpaté vankúše. Tie taky kúpite dnes už na každom rohu, a to v rôznych farbách. Nadchnúť by ste sa hlavne mali pre tie zelené a purpurovo ružové. Samozrejme sa nebráňte ani tým klasickým farbám, ako je čierna alebo biela.

Môže sa Vám ešte páčiť...