Čo ponúka mesto Liptov na slovenský?

Liptov je právom nazývaný tiež ako turistickej srdce Slovenska. Na svoje si tu príde naozaj každý – či už milovníci kúpania, hôr, prírody alebo jaskýň. Pretože je Liptov zo všetkých strán obklopený horami, je ideálnym východiskom na túry, ktoré, vďaka lanovkám, zvládnu aj začiatočníci a deti. Okolitá krajina je aj rajom pre cyklistov – nachádza sa tu asi 800km značených cyklotrás a vďaka rozmanitosti teréne si svoju trasu nájde naozaj každý. Milovníci kúpania si iste zamilujú vodná nádrž Liptovskú Maru, ktorá leží v srdci regiónu a množstvu návštevníkov evokuje pobyt pri mori. 

Tatralandia 

Ak radi skĺbite plávanie so zábavou alebo máte deti, určite musíte navštíviť aquapark Tatralandia v Litpovském Mikuláši. Tatralandia ponúka niekoľko bazéna s čírou, termálne alebo slanou morskou vodou. Voda v aquaparku má blahodárne účinky na pohybové a dýchacie ústrojenstvo. Tatralandia ponúka nespočetné množstvo atrakcií pre deti a dospelých a tak nie je divu, že Vám na návštevu celý deň stačiť nebude. Ak nechcete jazdiť nikam ďaleko, môžete k prespanie využiť jedinečné dediny Tatralandia Holiday Village, ktorá ponúka ubytovanie v štvorlôžkových apartmánoch a trojlôžkových a sedmilůžkových bungalovoch. Novo sú tu tiež zrekonštruované štvorlôžkové apartmány Deluxe, ktoré uspokoja aj najnáročnejších klientov. 

Bešeňová 

Ďalšou možnosťou je Gino Paradise Bešeňová, ktorá sa môže pýšiť najväčším počtom bazénov, najdlhším tobogánom ale aj bazénom s morskými vlnami. Návštevníci tu môžu využiť možnosť ubytovania priamo v areáli. Na výber majú z dvoch hotelov: hotel Gino Paradise Bešeňová, ktorý ponúka ubytovanie v izbách Standard, Suit, v štúdiách a apartmánoch a hotel Galeria Thermal Bešeňová, ktorý ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách Thermal, Thermal Exclusive, Galeria a v dvojlôžkových apartmánoch. 

Môže sa Vám ešte páčiť...