Čo sa momentálne nosí

Luxus ustupuje komfortu a prirodzenosti. Ženy si užijú aj vojenský štýl ruka v ruke s ženských romantických produktmi. Moderné sú mäkké tkaniny a zaujímavé futuristické štýly postupne strieda úmyselne drsnejší štýl. Medzi módnymi trendmi tohtoročnej zimy sa vkrádajú prvky minimalistické. Prejavuje sa aj viktoriánska éra sa prejavuje s vysokými golieri, ktoré doplnia veľa konštrukčných vecí. Retro štýl mäkkých dresov zo 70. rokov a obliekanie sa do šiat s nadýchanou sukňou zabiehajúce až do rokov 80. rokov minulého storočia dodá vášmu šatníku osobitý štýl. Šatník môže byť vyvedený v rôznych farbách. Populárne sú svetlé vzory a farebné výtlačky. V pestrých šatách zimu lepšie prežijete, dokáže vás odlíšiť od davu a poriadne rozveseliť. Zapojiť môžete aj patchwork v rôznych kombináciách a farbách látok rôzne textúry. Vedú aj etnické motívy alebo kocky.

Módne trendy vo svete topánok a tašiek

Topánky spájajú v sebe súčasne vlastnosti nesúci pohodlie a krásu. Vedú topánky na blokovom alebo vysokom podpätku, ktoré sú viac stabilné. Cez vzhľadom mohutnosti topánky vyzerajú veľmi žensky a tiež elegantne. Milovníčky ihlových podpätkov u nich môžu zostať a pre potešenie sa nemusíte vzdať tohto elegantného podpätky. Ak chcete, aby vaše topánky boli nielen atraktívne, ale tiež viac pohodlné, je potrebné zvoliť kožené topánky s rovnou podrážkou. Módne trendy ohromí aj svojimi priestrannými ležérnymi vaky, ale aj iné zaujímavé štýly, ako napríklad luxusné kožušiny, kamienky a rôzne aplikácie.

Od miniatúrnych kabeliek až po veľké nákupné tašky

V kolekcii kabeliek si nájde každá žena svojho jasného favorita. Nenútene a vysoko módne vyzerajú praktickej objemné tašky, ktoré sú teraz osviežené nápadnými aplikáciami, kamienky a tiež retiazkovými detaily. Môžete nosiť aj ležérne kabelky cez rameno ladiacimi k rovnakým topánkam, teda so strapcami v bohémskom štýle. V novom štýle sa predstavujú patchworkovej kabelky, ktoré vďaka rozmanitým kombináciám zvolených materiálov vyzerajú naozaj veľmi všestranne. Prešívané kabelky vhodné do ruky a malé kabelky nosené cez rameno sa najviac tento rok nosia v čiernej a béžovej farbe. Oceníte ich predovšetkým na slávnostné večerné príležitosti. Kabelky vhodné do ruky sú najviac aktuálne v metalickom a lakovanom prevedení.

Môže sa Vám ešte páčiť...