Čo sa bude nosiť na jeseň? Nenechajte si ujsť horúce trendy na budúcu sezónu

Nikdy nie je príliš skoro začať zháňať kúsky do chladnejších dní. Koniec koncov môžu sa vám hodiť aj na neskoré letné večery, kedy už vám v krátkom tope bude chladno.

Prírodné farby stále vedú

Na jeseň budú opäť hitom prírodné a zemité tóny. Dominuje všetky odtiene hnedej, ktoré príjemne doplní aj horčicová a oranžová, čo sú ostatne farby, ktoré ovládli aj letnú sezónu. Dámam vo vyššom veku sa potom bude pozdávať outfit v smotanovej alebo béžovej farbe, ktorý môže byť doplnený výraznejšími farebnými akcentmi napríklad v bordovej alebo temne fialovej. Stále zostane hitom prepojenie drsného a jemného štýlu. Krokom vedľa teda určite nebude prepojiť romantické Boho šaty s koženou bundičkou a kovbojskými čižmami.

Pohodlné culottes vám vykúzlia krásnu postavu

Na jeseň sa do hry tiež vrátia vzory. Pôjde hlavne o kocky, zvieracie potlače a kvetmi. Vôbec nevadí, keď skombinujete i viac vzorov. Je to trendy a nevšedné. Ohľadom nohavíc sa môžete tešiť na módnu vlnu tzv. Culottes alebo palazzo. Predtým bol tento kúsok určený predovšetkým do sekcie biznis outfitov, ale na jeseň sa bude objavovať aj v kombinácii s obyčajným tričkom a teniskami. Tieto nohavice perfektne tvarujú postavu a sú tiež mimoriadne pohodlné.

A ako to bude s doplnkami?

  • Trendy budú kovbojské topánky.
  • Čižmy budú skôr pasé, chodiť sa bude v členkových topánkach.
  • V sekcii kabeliek budú hrať prím maxi listové kabelky alebo aktovkový štýl.

Aj jesenná móda bude vsádzať na to, aby oblečenie bolo nielen nápadité a pekné, ale aj nositeľné a pohodlné. Nepraktické podpätky alebo tenučké kabáty, v ktorých človek mrzlo, ustupujú plochým topánkam a poriadnym vlneným kabátom, v ktorých vám bude pekne teplúčko. Móda chce byť aj na jeseň praktická, a pritom krásna a zvýrazňujúca ženskosť a štýl.

Môže sa Vám ešte páčiť...