Čo sa stane, keď nebude BOZP a PO podniku vyriešené?

Podnikať, to nie je len tak. Podnikanie ako také je pomerne ťažké, predsa len podnikatelia musia mať vyriešené nespočetné množstvo vecí, za ktoré im v prípade nevyriešeniu hrozí pokuta. Pokuta napokon hrozia aj v prípade, že nemáte vyřešené BOZP a PO podniku. Bezpečnosť práce a požiarna ochrana sú dve zákonné povinnosti, ktoré človek naozaj musí mať vyriešené, cez to nejde vlak. Ak tak nie je, hrozia pokuty siahajúce až do niekoľko sto tisíc korún, ak nie do výšky niekoľkých miliónov korún. Majte preto BOZP a PO radšej vyriešené a podnikajte tým pádom bezpečne. 

Mnohí podnikatelia doteraz nemajú BOZP a PO vyriešené, a to preto, že sa v tomto odbore práve dvakrát nevyznajú. To však vôbec nevadí, nemusí sa o spomínané oblasti starať oni, môžu skrátka a dobre využiť služby firmy, ktorá poskytuje poradenstvo v oblasti BOZP a PO. 

Takýchto firiem je celý rad 

Ak ste sa v minulosti po takej firme obzerali, určite vás prekvapilo to množstvo firiem podnikajúcich v tomto odbore. Je ich naozaj veľké množstvo, ktorým sa nie každý chce brodiť. Preto prinášame tip na firmu, ktorá vás v prípade kontroly zastúpi a prejde jej na výbornú. 

O firme Extéria 

Naším tipom je firma Extéria, ktorá na trhu podniká už nejaký ten piatok. V súčasnej dobe sa jedná o popredného poskytovateľa poradenstvo v oblasti BOZP a PO, pôsobí nielen na českom trhu, ale aj na trhu slovenského, kam sa rozšírila najmä vďaka franchisingu. 

Vďaka firme Extéria prejdete akoukoľvek kontrolou zo štátnej správy, nezáleží na tom, či sa jedná o ohlásenú alebo neohlásenú návštevu. Firma sa postará o celú dokumentáciu týkajúcu sa BOZP a PO, tiež sa postará o školenie a prípadnej revízie a kontroly, ktoré pod BOZP a PO spadajú. 

Firma Extéria je veľmi kladne hodnotená najmä pre svoju nízku cenu, ktorá je v porovnaní s konkurenciou naozaj najnižšie na trhu. Nízka cena ale nemá vplyv na kvalitu poskytovaných služieb. 

Môže sa Vám ešte páčiť...