Čo treba zvoliť motorkársky štýl

Ak nie ste priaznivci elegantného či konzervatívneho štýlu, skúste si zvoliť motorkársky štýl. Istý krok vám doprajú biker boots v štýle pevnej obuvi v motorkárskom štýle, ktorý sa stále nosí. Často ju zdobia veselé šnúrky, rôzne zipsy alebo ozdobné štýlové pracky. Model motorkárskych topánok skvele doplní každý outfit a pôsobí naskrz rebelsky a rockovo. Ak sa vám ale predsa len z role drsňáka bude chcieť vykĺznuť a zacnie sa vám po eleganciu, môžete si obuť členkové prevedení takýchto topánok na platforme i s podpätkom, alebo naopak zase zvoliť model osadený pestrými ozdobnými kamienkami. Zabodujete s istotou aj v štýlových čižmách nad kolená s ozdobnými nitmi, rôznymi aplikáciami alebo len so šnurovaním. Popri dlhodobo obľúbenej čiernej a tohtoročné šedej sú obľúbené tiež zemité tóny hnedej, béžovej a khaki aj odtiene červenej. Čižmy nad kolená vám doprajú vzhľad nekonečne dlhých nôh. 

Jeseňou aj jarou v balerínkach a Sneaker 

Botník bez Sneaker a balerínok je momentálne nepredstaviteľná predstava. Šedej a čiernej balerínky najlepšie s mašľami jasne vedú, dopriať si môžete aj aplikácie z trblietavých kamienkov, ktoré dodajú potrebný lesk každému vášmu outfitu. Dobré správy sú, že posledný sezónou sa môžete prechádzať úplne ležérne. Táto záplava Sneaker pokračuje zvoľna do nových tvarov a farieb. Vedľa zaujímavé formy klasickej bielej obuvi, ktorá nie je až tak obvyklá, sa objavujú modely s metalickým vzhľadom. Môžete si dopriať aj vzrušujúce kontrasty v kombinácii rôznych materiálov a zaujímavého dierovanie. Táto moderná obuv vás dokonale vybaví na chladné počasie. 

Outdoorový štýl aj elegantný vzhľad pre pánov 

Muži si v tejto sezóne tiež Sneaker hojne užijú. Ohnivo červené i biele prevedenie dodá vášmu outfitu vysoko módny vzhľad. Nové modely s modernými svietiacimi podrážkami, ktoré sa napríklad aktivujú pri behu treba ani nemusíte mať, je ale dobré o nich vedieť. V aktuálnej kolekcii môžete nájsť ležérne obuv, ale aj modely pre biznismenov. Pre tie má sezóna elegantné šnurovacie poltopánky, ktoré sú ušité z hladkej kože v béžovej, hnedej a čiernej farbe, ktoré sa tak dokonale hodí pre každú príležitosť. Svieža akcenty vám prináša biele podošvy. S chladným ročným obdobím veľmi dobre ladí vyššia šnurovacia obuv i členkové modely ponúkané v zemitých tónoch. Decentná kombinácia rôznych materiálov a dierovanie osvieži váš šatník. Rustikálny štýl môže ísť tiež po boku s módou a s modelmi s horolezeckými šnúrkami vykonanými v sýtej farbe ťavej srsti ešte urobíte dieru do sveta. 

Môže sa Vám ešte páčiť...