Čo zaberá na čierne bodky?

Mnoho žien nemá rado, keď nie sú dokonalé. Lenže takú dokonalosť väčšinou kazí pupienky, upchaté póry alebo akné, ktoré sa z ničoho nič vyskytne na tvári. Ak patríte k tým ženám, ktoré majú problém s týmito nedokonalosťami na tvári, možno by ste potrebovali radu, ako sa s týmito nedokonalosťami vysporiadať. Poďme sa však konkrétne zamerať na nedokonalosť, ktorú nazývame čierne bodky.

S čiernymi bodkami ste sa určite už zoznámili. Sú to nepríjemné bodky, ktoré sa väčšinou nachádzajú na nose, ale taky je nájdeme na čele alebo na brade. Mnoho žien z nich trhá miniatúrne chĺpky, iné ženy je zase stláčajú. Či už robíte, čo chcete, je to zle. Na čierne bodky totiž musíte úplne inak.

Samozrejme existuje mnoho spôsobov, ktoré vám pomôžu sa čiernych bodiek zbaviť. Na účinné odstránenie čiernych bodiek ale zabudnite na klasické mastičky, krémy alebo vodičky, ale siahnite radšej po čiernej maske.

Poznáte čiernu pleťovú masku?

Čiernu pleťovú masku určite moc dobre poznáte. Je to maska, ktorú neustále reklamujú v televízii alebo s ktorou sa neustále stretávate na Instagramu, keď prechádzate profily cudzích ľudí. Jedná sa o masku, ktorá pôsobí zhruba dvadsať minút, potom ju strhnete. Ak si kúpite čiernu masku Pilaten, musíte počítať s tým, že vás odstránenie masky bude bolieť. Maska vám totiž skutočne vytiahne všetky čierne bodky, ktoré vás trápia.

Pre bezbolestnú procedúru skúste tú od Garnier

Ak sa čiernych bodiek nechcete zbaviť jednorázovo, mali by ste použiť novinku od značky Garnier, ktorá ponúka taktiež masku s organickým uhlím. Jedná sa však o nie tak čiernu masku, ktorú navyše nestrhávajú z tváre, ale ktorú umyjete vodou.

Je však potrebné poznamenať, že to skutočne nie je tak účinná maska, ako je čierna maska ​​Pilaten. Je to skôr pre preventívne ošetrenie, aby sa vám čierne bodky na tvári nevyskytovali.

Môže sa Vám ešte páčiť...