Na čom teraz aktuálne pracuje Apple?

V poslednej dobe sa celý svet technológií točí okolo noviniek spoločnosti Apple, ktoré sa svetu ukázali 12. septembra tohto roku. Ľudia už nedočkavo očakávajú ich dodanie domov, avšak počas tej doby, čo niektorí čakajú na svoje nové chytré (či takmer už geniálny) mobilné telefóny, spoločnosť Apple pracuje na ďalšej novinke, ktorou sa rozhodne ukázať svetu určite čoskoro, pretože prototyp už je hotový. Rozhodne to ocenia tí, ktorí majú problém s ukroucenými káblami nabíjačky na produkty značky Apple. 

Zarovnaná káble sú problémom mnohých používateľov Apple produktov. Rad ľudí má potrebné iPhone dva roky, avšak nabíjačku si museli kúpiť už trikrát, pretože naozaj veľmi často sa stáva, že sa kábel ukroutí priamo pri napájanie telefónu. Apple sa preto rozhodol vypočuť prosby užívateľov a zákazníkov a rozhodol sa vyrobiť nabíjaciu podložku. 

Ako bude táto nová, nabíjací podložka fungovať? 

Ak ste sa sami seba pýtali, prečo sú sklenená chrbát u nových verzií iPhonov (teda hlavne pri iPhone 8 a iPhonu 8 Plus), potom vám podáme odpoveď. Sklenená chrbát potom budú dokonale fungovať s nabíjacou podložkou, ktorá bude k dostaniu snáď už onedlho. Práve nabíjací podložka by totiž mala vyriešiť problém s neustálymi ukroucenými káblami. Navyše by konkrétne nové typy iPhonov mohla nabiť na sto percent už do jednej hodiny. 

Bude nabíjať len iPhony či sa na ňu môžem obrátiť aj s inými Apple vybitým zariadením? 

Nabíjací podložka bude podľa všetkého úplne geniálne v tom, že bude môcť nabíjať nielen iPhony, ale tiež aj Apple Watch či iPady. Dokonca ich bude môcť nabíjať dohromady v jednej chvíli. Všetky zariadenia budú do seba dostávať rovnaké množstvo energie, žiadne z nich sa nebude nabíjať pomalšie. 

Prototyp tejto nabíjacej podložky už Apple má, teraz je však otázkou, kedy bude tento dokonalý výrobok vypustený do sveta. Iste sa po ňom len zapráši. 

Môže sa Vám ešte páčiť...