Conversky idú!

Pohodlný a zároveň štýlový outfit by chcela vykúzliť každá žena. Málokedy a máloktorá presne vie, čo k tomu potrebuje. Samozrejme by najradšej zvolila tepláky, ale nie je práve zástancom štýlu, ktorý sa v posledných mesiacoch rozbehol svetom, a to „tepláky nos kamkoľvek, aj do práce či do školy“. Holt tepláky by sa mali stále držať len v domácnostiach a mali by byť tým hlavným dôvodom, prečo s radosťou odchádzať domov. Nie je predsa lepšieho pocitu, ako keď sa môžete z upnutých riflí prezliecť do voľných teplákov.

Najčastejšie vedú u pohodlného outfitu džínsy. Keďže sú teraz „in“ prevažne roztrhané kúsky, docieli sa ešte väčšieho komfortu. Chvíľky, kedy ste si nemohli pohodlne sadnúť, pretože vám džínsy boli upnuté v kolenách, sú s týmto trendom dávno preč. Upnutá jednofarebná tričká so uz taky moc nenosí, medzi lepšie voľby patria tzv. Oversize. Keďže sú voľnejšieho strihu, zaručujú stopercentnú pohodlnosť. Pri churavějším počasí zvoľte ešte bomber bundu. Jej materiál je skvele prevzdušnenie, teda aj s ňou dosiahnete maximálneho komfortu.

Čo si obuť?

Večnú otázkou ale zostáva, čo si obuť? Tenisky sú skvelou voľbou, avšak ktoré budú tie najvhodnejšie? S akými dosiahneme požadovaného vzhľadu? V čom sa budeme cítiť pohodlne? Veľmi populárnymi sa stali Rosh Run botasky od značky Nike. Rovnako ako Conversky ich má kde kto, avšak pre pohodlnejšie nosenie zvoľte radšej tie od Converse. Vyzerajú o niečo menej športovo, teda sú skvelou voľbou aj k športovejšiemu typu šiat. Samozrejme je nevoľte v kombinácii s plesovými šaty. Ale sa šaty s holými ramenami rovného strihu sú perfektné.

Pohodlnosti s nimi dosiahnete vždy, sa skoro každým štýlom. Preto patrí medzi jasné favoritov, keď si neviete rady, čo si obuť, a to už od roku 1917, kedy bol prvý vzhľad tejto tenisky navrhnutý. Päťcípa hviezdička už septembra na trhu teda neskutočných rovných sto rokov!

Môže sa Vám ešte páčiť...