Dámske topánky pre bežné nosenie

Bot nie je nikdy dosť a pestrý botník potom oživia akýkoľvek outfit. Nadčasové klasické topánky má mať každá žena v botníku. Typy topánok, ktoré sú vďačnými nadčasovými kúsky a drží sa na trhu módy už po mnoho rokov, ktorými rozhodne nič nepokazíte. Hodí sa ku každému outfitu. Vyberte si tie správne lodičky, typ spoločenských nadčasových kúskov. Klasické lodičky majú mať trošku užšie špičku, ktorá opticky predĺžia nohy. Zaguľatená špička potom môže na prvý pohľad vaše nohy až deformovať. Podpätok vyberajte s rozmyslom. Budú to práve tie topánky, ktoré skutočne vynosíte. Musí sa v nich dať vydržať celý deň v práci aj celú noc na plese či akejkoľvek inej spoločenskej udalosti. Ideálna výška podpätku je potom asi 8 cm. Nie menej ako 6 cm a viac ani neodporúčame kvôli pohodliu. Vždy záleží na vašich preferenciách. 

Farby a kúzla 

Čo sa týka farieb, aj tu sa hodí klasický farebný základ. Čierne lodičky sa hodia absolútne ku všetkému a tiež na akúkoľvek príležitosť. Sú naozaj nadčasové. To ale dokáže aj farba krémová a staroružová, ktorá je ľahko kombinovateľná. Nebojte sa ale ani červené. Biela farba na lodičkách sa hodí skôr pre nevesty. Základ môžete rozšíriť o zaujímavejšími kúsky. V kurze sú farby pastelové. Pink a svetlo ružová, baby blue, teda svete modrá, tyrkysová, mint, teda mentolová alebo napríklad pastelová žltá. Rozžiari každučký váš outfit a upútajú elegantne pozornosť. Letia aj metalické farby. Rosegold, teda ružové zlato, je na lodičkách rozhodne zaujímavá. Nepúšťajte ani od trblietok a flitrov. Neletia už topánky s ostňami ani veľká platforma. V botníku nesmie chýbať ani klasické sandálky. 

Každá žena vie, že u topánok to nekončí, väčšinou to ešte len začína a ak náhodou končí, tak nezabudnite, štýlové oblečenie a kabelka zaujme totiž na prvý pohľad. 

Letné topánky na každý deň 

Pestrý výber letných topánok začínajú populárnej slip-ony. Topánky nápadne podobné klasickým pôvodným jarmilkám. Na nosenie sú veľmi komfortné. Stačí ich obuť a vyraziť do víru veľkomesta. Do týchto topánok nepatrí klasické ponožky, ale iba veľmi nízke, ktoré sa nosia aj do balerínok. Prípadne vyberte vložku do topánok, ktorú potom budete môcť prať. Vyberte si ich vo farbách pastelových, trblietavých, metalických alebo klasickej čiernej a bielej. Môžete si ich aj samy podľa vlastnej fantázie rôzne pomaľovať pastelkami na textil. Nestarnúci klasikou sú tenisky v rôznych farbách, teraz s bielou špičkou. Na čistenie použite pastu a kefku. Meniť si na teniskách môžete aj šnúrky a dodávať tak topánkam šmrnc. Čierne sú klasika, bielej sú už o niečo menej praktické. Rozžiariť si môžete svoj outfit červenú, vínovú, fialovú, oranžovú alebo zelenú. Farieb sa nikdy nebojte, je predsa hravé leto. 

Môže sa Vám ešte páčiť...